Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Autoalarm firmy"AMSEL" ?? pomocy:)

13 Apr 2006 17:12 903 2
  • Level 10  
    Witam:)
    otóz mam sobie cudne autko , w którym poprzedni własciciel zamontował jeszcze bardziej cudny alarm firmy "AMSEL" (czy cos takiego) wszystko byłoby git gdyby nie to iz tenze alarm jest odłaczony... centralny działa a alarm nie... nawet dioda raz miga raz nie.. no i własnie zastanawiam sie dlaczego porzedni spec..własciciel odłaczył tenze alarm..i czy ma to zwiazek z tym ze nie dział mi oswietlenie wewnetrzne podczas otwierania drzwi..(no juz chyba wszystkie mozliwe opcje posprawdzałem:P)

help mi:) moze ktos ma takie "cUś" wel moze schemat jakis?? nawet nie moge aktualnie zrobic temu czemus fotki bo kobita pojechała do tesciów z aparatem..
    pomocy!!!
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 32  
    cudne a jakiej marki ? pewnie odłączył bo mu wył....a wył .....bo się zepsuł np. wył. krancowy i powodował stałe świecenie lampki i wyzwalanie alarmu ( bo alarmy tam się podpina
  • Level 10  
    nie nie :) zlokalizowałem 1 usterke własnie wszystkie czujniki otwarcia drzwi sa do niczego zaden nie działa:) lampka sie zaswieca w momencie zwarcia z masa pojazdu(oczywiscie kabelkami bo czujniki sa do niczego:() a alarm nadal nie wyje... co siekawe..nie zlokalizowałem nigdzie syreny..obstawiam ze był podpiety pod klakson...ale i tu nie ma kabelków dodatkowych..ciekawe to wszystko pozdrawiam
    Quote:
    cudne a jakiej marki ?
    jesli chodzi o autko to peugeot 405 ;)