Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jak ustawic zapłon w hondzie civic 1.3

14 Apr 2006 09:17 8933 7
  • Level 11  
    witam mam taki problem wymieniłem silnik w hondzie civic 1.3 wszystko podpiete tylko został mi zaplon do ustawienia i tu problem moze ktos poda dokładny opis jak go ustawic bo chcial bym go dzisiaj odpalic wiem ze mechanik zrobi to moment ale sam chcialbym sprubowac tylko dokladny opis bo jestem cieki w tych sprawach dzieki z gory
  • Level 39  
    Tylko dlaczego trzymasz w tajemnicy dane pojazdu. Przecież mogłoby się okazać, że takie ustawianie wcale nie występuje. Pochwal się dalszmi informacjami, bowiem w obecnym stanie nawet wprawny mechanik nie poradzi.
  • Level 11  
    mczapski wrote:
    Tylko dlaczego trzymasz w tajemnicy dane pojazdu. Przecież mogłoby się okazać, że takie ustawianie wcale nie występuje. Pochwal się dalszmi informacjami, bowiem w obecnym stanie nawet wprawny mechanik nie poradzi.

tzn jakie dane jest to silnik 1.3 honda ciwic rok 1995 wymieniłem silnik bo stary padl poprzekładalem wszystko i zostal aparat zapłonowy jak go ustawic zeby byla iskra i zeby zapalil jak to zrobic czy czeba jakos ustawic na kole pasowym czy co
  • Level 11  
    krzysztof1291 wrote:
    Popatrz tutaj.

dzieki serdeczne cos juz wiem tylko powiec czy przedzaozeniem aparatu zaplonowego musze ustawic znaki na kole pasowym rozrzadu i puzniej wlozyc aparac i ustawiac
  • Level 18  
    Z tego co opisujesz wymieniłeś silnik.
    Moje pytane sprawdziłeś rozrząd?
    Jeżeli usawienia są takie jak na rysunku w załączniku wkładaj aparat.
    Nie pomyl przewodów na rozdzielaczu.
    Powodzenia.
  • Level 2  
    Witam!
    Panowie interesuje mnie ustawienie zapłonu w civicu tylko nie mam punktów żeby móc pobrać pliki. O co tu chodzi?
  • Level 37  
    Witam !
    +20
    Teraz możesz pobrać plik.
    Szczęśliwego Nowego Roku 2013, dla wszystkich
    Pozdrawiam. Stefan