Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

x660 pl czyli polak do samsung x660

koroner_x 14 Apr 2006 14:39 2055 6
    koroner_x
    Level 14  
    Dodaje trzy pliki z polakiem do x660. Rozpakowac do jednego folderu i pozniej rozpakowywac od pierwszego do ostatniego. można to Wgrywac Twisterem. Plik jest osobiście przezemnie sprawdzony. Nie zawiesza sie i zachowoje sie calkowicie normalnie.Niestety wielkość plików jest dosyć duża a co za tym idzie jest i duza prowizja. Pozdrawiam. zycze powodzenia
    agimx
    Level 13  
    po wgraniu tego softa zmienia sie imei , no i jest problem z przywroceniem starego (auth error) trzeba to robic winimei'em
    koroner_x
    Level 14  
    No własnie, też to zauważylem ale przeciesz mozna go przywrocic a telefon normalnie smiga nawet bez przywrocenia.
    koroner_x
    Level 14  
    polecam winimei do naprawy imei'a
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Panowie, dostałem wczoraj takiego fona do locka i pl. oczywiście wszystko poszło gładko (wreszcie uporałem się z kablem) tylko nie mogę teraz przywrócić oryginalnegu numeru imei a zależy mi aby był oryginalny. Zassałem sobie winimei X660 ale okienko aby to zrobić jest nieaktywne. Ma ktoś jakiś patent na działanie tego programu?
    pozdr
    koroner_x
    Level 14  
    poszukaj. Temat jest omawiany wiec napewno cos znajdziesz. poszukaj cr wersji. to rozwiazania za free wiec trzeba szukac
    zreszta jak znajde to to wystawie zaraz jakas wersje