Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pilot do alarmu. Czy można sterować alarmem pilotem z kluczyka?

kris00 14 Apr 2006 18:00 2224 4
    kris00
    Level 10  
    Czy jest możliwe sterowanie alarmami zamiast ich pilotem z kompletu, pilotem z klucza np fiat od sterownika centralnego zamka

np fiat stilo doblo (tzw scyzoryl) obsłuży przeciętny alam np legendford, eurosec, fox, silion ???
    waldec
    Level 19  
    Witam.Mam u siebie tak zrobione.Ponieważ kupiłem auto z alarmem ale bez pilota zastosowalem sterownik radiowy.Sterownikiem odcinam zasilanie właściwego alarmu.Uzbrojenie alarmu zamyka centralny zamek i załacza alarm.Pozdrawiam Waldec
    User removed account
    User removed account  
    kris00
    Level 10  
    ale mam już alarm z 2 pilotami zamontowany i musze wymienić klucz ... i mam okazje nabyć klucz z pilotem

i zastanawiam sie czy będzie działać bo po co przepłacać w razie czego z klucz, a tak to przynajmniej bym nie musiał nosić pilota bo był by w kluczyku

Dodano po 2 [minuty]:

waldec wrote:
    Witam.Mam u siebie tak zrobione.Ponieważ kupiłem auto z alarmem ale bez pilota zastosowalem sterownik radiowy.Sterownikiem odcinam zasilanie właściwego alarmu.Uzbrojenie alarmu zamyka centralny zamek i załacza alarm.Pozdrawiam Waldec

na jakiej częstotliwości nadaje ten pilot w kluczu i jaka to marka samochodu ??

na jakich częśtotliwościach działają piloty alarmów ???
    wojtas69
    Level 16  
    Nie da się tego połączyć w prosty i tani sposób.Więc nie kupuj klucza z nadajnikiem bo go nie wykorzystasz.