Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

radio PHILIPS CCRT700. Pikanie w głośnikach.

14 Kwi 2006 18:22 2305 4
  • Poziom 13  
    Dostałem dziś od kolegi takie radio jak w temacie. Pierwszy raz z resztą widzę radio z telefonem:) Podejrzewam że to radio wspoł pracuje z jakimś zewnętrznym wyświetlaczem bo jest przycisk RDS i na forum jest coś o wyświetlaczu a ja owego nie mam.

Przechodząc do tematu to radio gra normalnie, kaseta działa i radio odbiera. Ale co rowny odstęp czasu w głośniku słychać PIKNIĘCIE o tej samej głośności co radio i w tym momencie jak pika to nie słychać muzyki. Nie mam pojęcia o co w tym chodzi. Może bez wyświetlacza tak się dzieje, albo w ten sposb jest zakodowane.
  • Poziom 32  
    we francuzach były tak dziwnie kodowane ale RDS tez tak robi-szkoda że nie widzisz ekranu.
  • Poziom 24  
    mam taki sam problem jak ss-siwy
    szczegół w tym że nie widzę wyświetlacza
    proszę o podpowiedź czy to "safe" czy coś innego?
    radio pochodzi z niedawno nabytego auta/zafira 2002/,więc nie znana jego przeszłość
    pozdr,
  • Poziom 43  
    To radio nie ma skodowania z komputerem auta ja Peugeot i Citroen, nawet dość łatwo wprowadzić kod bez wyświetlacza i gra poprawnie. Prawdopodobnie masz włączone TA.

SławeK
  • Spec od car audio
    radio jest zakodowane a zostalo wyjete z auta bez wymeldowania, teraz objawia sie to pikaniem co 2 sekundy. potrafie to rozkodowac a wiecej info na PW.