Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Łódź<miasto>+stx+DZIE W ŁODZI MOŻNA KUPIĆ GŁOŚNIKI STX

14 Kwi 2006 23:48 3886 4
  • Użytkownik obserwowany
    jak w temacie, Gdzie w mieście łodzi można kupić głośniki firmy stx Najlepiej po cenach hurtowych...
  • Poziom 16  
    Odpowiem troche moze nietegez ;)
    na www.stx.pl

lista pozycji
    Stx soundstation Józefów
    Stx soundstation Warszawa
    Zbyromex Warszawa
    Nowy Elektronik Bielsko-Biała
    Nowy Elektronik Czechowice-Dz.
    Nowy Elektronik Tychy
    Monitor Białystok
    Me-2 Kraków
    Wizfon Szczecin
    Trafos Volumen Poznań
    Dynamic Speaker Częstochowa
    Teleradiomechanika Robert Bielak Zamość
    Sklep Jskra Urszula Graczyk Koszalin
    Salto Wrocław
    Eprom Elektronik sc. Nowak i Kraszewska Iława
    Elektronika Izabela Merlak Gorzów Wlkp.
    Z.U.T. M i R Staniczek S.C. Sklep RTV Gliwice
    Sklep RTV Tarnowskie Góry
    SatTech Grażyna Gilewska Wodzisław Śląski
    Miwa s.c. Mirosław Pyszczek, Jadwiga Pyszczek Zielona Góra
    Komis Audio-Video Toruń

szukaj gdzie najblizej :D

Pozdrawiam... ;)
  • Użytkownik obserwowany
    ale napewno gdzies w łodzi jest jakis sklep który handluje głośnikami stx "na czarno", czyli zamawia w hurtowni głośniki i sprzedaje je detalicznie! Jestem akurat w Łodzi, i jedyne głośniki które są dostępne w okolicznych sklepach to alpierdy
    &extreme ala pphu perfect;) A ja potrzebuje głośniki stx'a i nie mam zamiaru płacić za przsesyłkę, wiec najlepiej bedzie kupić te głośniki, pomacać, powąchać etc. A tak apropo, które z alphardów są lepsiejsze: te z karbowaną membraną(taka wieś z membraną jakby dostała milion razy z glana w a puźniej polakierowana) czy takie normalne, z prążkami do okoła, pianka zawieszenie podobne do tonslila. gdn25/150 z normalną membraną kosztują 37 zł, te karbowane po 55 sztuka (taka jakby hurtownia, mam troche taniej:D:D ). Mam jeszcze do wybboru głośniki firmy alda lub atex sound. Z nich wszystkich alfresy są chyba "najkonkretniejsze"

Jeszcze, jaką opinie wśród posiadaczy mają głośniki z serii HW (pseudoestrada). Wolał bym jednak aby wypowiedziały się osoby które posiadają takie głosniki.

Głosnik ten seria z membraną ala'tonsil, ma 150 watt na magnesie, czy wytrzyma on 60 watt mocy podanej w sinusie?? znaczy jakieś 4-7 godzin grania tych tych głośników na 50-65 watt ze wzmaka.
    Jak te głośniki będą sie spisywać na takiej mocy, czy po kilku imprezkach na 1/3 mocy znamionowej tych głośników będą one grały jeszcze w miare normalnie.
    Prosił bym wszystkich forumowiczów o szybką odpowiedź, gdyż mój czas jest ograniczony.
  • Poziom 33  
    z alphardow chyba tylko lw800 jest udany. reszta albo za droga na swoje mozliwosci albo kiszka.
  • Poziom 21  
    Ale jestescie zacofani. Widac ze prawienie siedzicie w necie tylko wchodzicie na strony xxx.
    Na stronie : http://www.f-a-s.com.pl/ <- jest to sklep internetowy a siedziba znajduje sie w Łodzi i mozna odebrac osobiscie, co daje nam ze mozmey zaoszczedzic pieniazki. Pan ktory sie zajmuje sie sprzedaza to ''Quester''- ktroy jest administratorem forum audiomania :)