Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Casio Exilim EX-Z40. Uszkodzony wyświetlacz LCD. Firma naprawiająca.

14 Apr 2006 23:48 1679 8
 • Level 10  
  Dzień dobry.


  Posiadam aparat jak w tytule, niestety niefortunnie uszkodzeniu uległ wyświetlacz LCD. Czy zna ktoś firmę która jest w stanie dokonać takiej naprawy lub jest w stanie to wykonać ??. Czy taka naprawa jest wogóle opłacalna ,jeśli tak to ile mniej więcej wynosiły by koszty naprawy ?.

  Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.


  Pozdrawiam
 • Level 14  
  do exilim z55 kosztuje ok 600 zł netto, twój jest chyba 2 calowy będzie tańszy. Szukaj na allegro z uszkodzona elektroniką inaczej się nie opłaca.
 • Level 10  
  Czy posiada ktoś może instrukcję techniczną do Casio Exilim EX-Z40 bo nie wiem czy nabyć uszkodzony aparat (link wyżej) i nie podjąć próby wymiany.
 • Level 10  
  No niestety jest to troszkę gorszy model a zapowiada się ,że tanio nie pójdzie niestety nie ma ktoś jeszcze innych pomysłów co z tym fantem zrobić??
 • Level 10  
  Mam pytanie czysto techniczne

  Udało mi się znaleźć w internecie wyświetlacz LCD 2" od Casio EXILIM Z3/Z4 po zdjęciach wygląda praktyczne jak mój, patrząc po pinach na tasiemce też tak samo, jedyna różnica to oznaczenie na obudowie u mnie jest 2064 a tam 2053. I teraz zasadnicze pytanie czy będzie pasował ?

  Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.
 • Level 11  
  Witam !

  W tym przypadku ważne też są oznaczenia na samej tasiemce. Ilość pinów może być zgodna, ale mogą być różnice w sposobie sterowania samego wyświetlacza.

  Pozdrawiam
 • Level 10  
  Hmmm podobno w Casio jest standardowe wyjście foto na wyświetlacz LCD nie wiem czy to prawda czy tylko bajka :( Zadam takie pytanie prosto z mostu Pan ma moim miejscu by zaryzykował ?