Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jakie słuchawki douszne??

Quatro7 14 Kwi 2006 23:50 1159 3
  • #1 14 Kwi 2006 23:50
    Quatro7
    Poziom 9  

zastanawiam sie jakie słuchawki douszne najlepiej wybrac tak do 50zł :?:
    http://www.allegro.pl/14315_douszne.html
    zeby był ładny dzwiek i ładne bassy i ogólne zeby fajnie grały :)

0 3
  • #2 15 Kwi 2006 05:40
    Moon voyager
    Poziom 21  

Ja bym zrezygnował ze słuchawek dousznych na rzecz zwykłych. Słucha wki douszne poprzez swoje szczelne i ścisłe sprzężenie pneumatyczne z błoną bębenkową w czasie dłuższego używania, mogą łatwo uszkodzić słuch. "Zwykłe" słuchawki można-by przyrównać do głosników z których do naszych uszu dociera tylko fala dźwiękowa i łatwo potrafimy zareagować na nadmierne wychylenie w/w błony bębenkowej. Oczywiście nie musisz mi wierzyć i robić swoje.

0
  • #3 15 Kwi 2006 09:09
    Cyborg_3D
    Poziom 21  

Dołóż jeszcze 15-20 zł i kup Koss The Plug, tam bass chce wyrwać mózg. Wiem, bo posiadałem takowe, ale nadają się tylko do HH i techno. A teraz mam Shure e2c, polecam ! Bardzo polecam, ale są cholernie drogie.

Pozdrawiam !

0
  • #4 15 Kwi 2006 11:28
    Quatro7
    Poziom 9  

Moon voyager napisał:
    Ja bym zrezygnował ze słuchawek dousznych na rzecz zwykłych. Słucha wki douszne poprzez swoje szczelne i ścisłe sprzężenie pneumatyczne z błoną bębenkową w czasie dłuższego używania, mogą łatwo uszkodzić słuch. "Zwykłe" słuchawki można-by przyrównać do głosników z których do naszych uszu dociera tylko fala dźwiękowa i łatwo potrafimy zareagować na nadmierne wychylenie w/w błony bębenkowej. Oczywiście nie musisz mi wierzyć i robić swoje.

nie twierdze ze nie bo pewnie tak
    ale lubie doszune bo mozna z nimi spac :)

0