Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola c550 code generator

bodzio64 15 Kwi 2006 10:40 1112 10
  • #1 15 Kwi 2006 10:40
    bodzio64
    Poziom 16  

Jak w temacie czy ktoś wie gdzie znaleźć generator kodów do tego aparatu do zdjęcia simlocka by imei.Wiem że jest bo są płatne strony online ale 15 funtów to przesada.

0 10
  • #3 15 Kwi 2006 11:48
    bodzio64
    Poziom 16  

Dzięki ale może ktoś oprócz ludzi zdejmujących simlocki zetknął się z tym

0
  • #5 15 Kwi 2006 14:54
    bodzio64
    Poziom 16  

Dzieki a przy okazji pozdrowienia dla dziadka który nie zdejmuje simlocków moze coś innego zdejmuje.Zadałem po prostu pytanie.
    Nie chcę czytać ćwierć inteligentnych odpowiedzi i polemik tego typu.
    Wiem że każdy chce zarobić ale może i ty bedziesz kiedys cos potrzebował i dostaniesz taka MĄDRĄ odpowiedź.Widze że nie ma chętnych. Cóż polacy są wspaniałym narodem ale społecznością niestety nie.

0
  • #6 15 Kwi 2006 14:56
    tonk
    Spec od GSM

bodzio64 napisał:
    Dzieki a przy okazji pozdrowienia dla dziadka który nie zdejmuje simlocków moze coś innego zdejmuje.Zadałem po prostu pytanie.
    Nie chcę czytać ćwierć inteligentnych odpowiedzi i polemik tego typu.
    Wiem że każdy chce zarobić ale może i ty bedziesz kiedys cos potrzebował i dostaniesz taka MĄDRĄ odpowiedź.Widze że nie ma chętnych. Cóż polacy są wspaniałym narodem ale społecznością niestety nie.

uwierz mi ze zeby byla taka mozliwosc to akurat tino2003 jest jednym z takich forumowiczow ktory by pomogl ale NIE ISTNIEJE!!!!!!

wesolych swiat :D

0
  • #7 15 Kwi 2006 14:58
    bodzio64
    Poziom 16  

Cóż dzieki za wszystko a ten dziadek nie był konieczny.
    Zycze wszystkim wesołych świąt

0
  • #8 15 Kwi 2006 18:58
    tino2003
    Admin grupy GSM

Piszesz, że zadałeś proste pytanie a więc udzieliłem prostej i klarownej odpowiedzi, ale Ty dalej swoje, ja nie chcę abyś przyszedł do mnie z tym lockiem czy też do któregoś z kolegów na forum, napisałeś, że online 15 funtów więc podałem Ci tańszą alternatywę bo za 25zł. Rozumiem, że oczekiwałeś odpowiedzi w stylu podaj imei to wygeneruję Ci kod do locka ale tak się nie stało. Z tąd tez moja riposta z dziadkiem ;)
    Takich ludzi jak Ty jest wielu co pytają i dostają odpowiedź, zazwyczaj ją rozumią :) i naprawdę czasmi człowiek nie wie już sam jaką dać odpowiedź kiedy piszę, że nie da rady kodem a ktoś dalej pyta.... a może jednak.
    pozdr

0
  • #9 15 Kwi 2006 19:24
    Pytong
    Poziom 32  

183 tys. razy przynajmniej jest napisane na temat Motoroli. Żadne kody ... tylko klipem albo fullEMMI. Service rulezz !!!

0
  • #10 16 Kwi 2006 00:35
    elektromax2
    Poziom 13  

Do c550 nie ma zadnych key eneratorów. Na stronach gdzie piszą ze wygenerują klucz na podstawie IMEI, zwyczajnie robia cię w bambuko.
    Motorola to nie nokia.
    W razie czego poczytaj sobie na stronie

www.c650.ovh.org

0
  • #11 16 Kwi 2006 00:55
    bodzio64
    Poziom 16  

Szukałem cały dzień i znalazłem niestety tino nie zarobi.niech żyje victor

Dodano po 1 [minuty]:

temat zakonczony

0