Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nokia 6630 + słuchawka bluetooth

15 Kwi 2006 11:00 2912 6
  • Poziom 21  
    witam, mam pytanko ( ja się tel kom nie zajmuje ) więc: mam nokie 6630 i znalazłem dziś słuchawkę bluetooth nokia HS-30w lub 36W (ciężko rozczytać bo małe litery) i co dalej....?????? tel nie znajduje urządzenia, jest uszkodzona? zabezpieczona? czytałem jakiś post że nokie 7xxx nie obsługują słuchawek a jak jest z 6630? w czym może tkwić problem. z góry dzięki za sugestie.
  • Poziom 28  
    może bateryjka w słuchawce padła????

komóra powinna znaleść słuchawke (ale w wyszukiwaniu urządzeń audio)
  • Poziom 21  
    bateria chyba raczej ok, miga fioletowa dioda na słuchawce (ni wiem od czego to.... ??????? )
    Sorry tino2003, nie było twego postu gdy odpowiadałem, wciskam oba przyciski +/- ale na nic to sie zdaje, w opcjach ustawiłem zestaw słuchawkowy blue.... włączony. a jako co powinien tel wykryć taki zestaw? bo znajduje mi teraz ciągle urządzenie o nazwie "telefon" nie wiem czy to słuchawka czy ktoś w pobliżu choćwcześniej tego nie było.
  • Poziom 21  
    temat zamykam, Tino byłeś blisko, trzeba jednocześnie wcisnąć i przytrzymać vol+ i odbiór rozmowy - wtedy słuchawka włącza się do zlokalizowania. Swoją drogą ciekawe że n forum o tel kom. nikt tego nie wiedział.......
  • Poziom 18  
    A ma ktoś lekarstwo na zrywanie połączenie między 6630 a słuchawką? Tak dzieje sie w mojej nokii po wgraniu najnowszego softu (tzn wydaje mi sie ze od tego momntu zaczeły sie takie jaja). Kiedyś wszystko bez problemu działało. Telefon łączy się z słuchawką ale po kilku sekundach zrywa połączenie. Pisałem juz post na elce na ten temat ale oczywiście jakiś "uprzejmy" go wywalił jak połowę moich postów.
  • Poziom 24  
    Do Ptasznikos : jeżeli dobrze Ciebie zrozumiałem to mamy identyczny problem, a leży on raczej po stronie producentów telefonu i słuchawki. Jeżeli słuchawka jest Nokii i zrywa to jet to poważniejszy problem, a jeżeli słuchawka jest np. Sony Ericsson to już tak będzie.

W moim przypadku współpraca SE HBH-200 z Siemens S55 bezproblemowa, a z Nokią (6610, 6630) to zrywa i w przypadku 6630 nie wyciąga numerów telefonów na wyświetlacz. Natomiast HDW-2 z Nokiami działa bezproblemowo, a z Siemensem S55 to tak sobie.