Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[pomocy!] ruchoma glowica coef 250 zoom

djswirek 15 Kwi 2006 23:38 1310 4
  • #1 15 Kwi 2006 23:38
    djswirek
    Poziom 21  

Witam,
    Czy jest na forum moze ktos kto serwisuje oswietlenie sceniczne/dyskotekowe??, mam problem z ruchoma glowica coef 250 zoom i potrzebowalbym schematu + porady. Problem wygdlada nastepujaco: przycisk on/off sie swieci, ale glowa nie rusza sie nie swieci, na wyswietlaczu tez sie nic nie pojawia, za to na plycie glownej swieca sie diody, pomaranczowa (przy dopince od trafa) oraz na dole czerwona i zielona. Zazwyczaj jesli zostawi sie ja wlaczona na np godzine to nagle ni z tego ni z owego zalapie, patrzylem na kondensatory ale nie wyglada zeby im cos dolegalo, pierwszy raz spotykam sie z czyms takim. jesli ktos jest w temacie i moze pomoc prosilbym o kontakt. z gory dzieki

Moderowany przez And!:

Ozdobnik w temacie: pomocy!

0 4
  • #2 27 Kwi 2006 23:10
    sadamek
    Poziom 14  

Czy palą sie diody nad wyswietlaczem? czy po podaniu obojentnie jakiego sygnalu dmx zapala sie dioda obecnosci DMXa? Może czujnik przegrzania lampy jest uszkodzony, jak elektronika jest OK to Może zmienić soft.

0
  • #3 03 Maj 2006 11:45
    Robert777
    Poziom 10  

Hej! Jeśli pracuje w niej lampa WYŁADOWCZA (np. MSD250) i jest uszkodzona to zapomnij że głowa zacznie pracować. Moja rada zacznij od wymiany Lampy !!!!

0
  • #4 27 Lis 2006 21:55
    mario246
    Poziom 1  

czy posiada ktos owe schematy. głownie chodzi mi o uklad sterujacy GOBO jaki tam jest scalak ??

0
  • #5 17 Sty 2007 11:31
    waldirtv
    Poziom 2  

witam koledzy
    Posiadam schematy, instrukcje serwisowe, soft i 9-letnie doświadczenie jezeli rozmawiamy o ,,coef''-ie. Jedyną rzecz jaką moge zaproponowac to usługa naprawy tego urządzenia. Pozdrawiam
    waldirtv(malpa)poczta.onet.pl

0