Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

DVD samsunga co zrobić aby napisy sie właczyly z kompa

elektronik_lol 16 Apr 2006 15:25 1374 4
    elektronik_lol
    Level 16  
    Witam bardzo serdecznie> Mam taki problem chce sobie obejżeć film doom 3 z komputera ale na DVD. film sie włącza ale qrcze nie wiem bo jakoś napisów niemoge włączyć na innych filmach z komputera tez nie da rady właczyć co mam zrobić żeby sie włączyły te napisy a moze nic sie nie da rady zrobic??

Bardzo was prosze o szybka odpowiedz. dziekuje bardzo pozdrawiam
    adrian1201
    Level 29  
    najpierw zaladoj plik z napisami a dopiero plik z filmem niekture dvd nieobslugiwaly napisow trzeba nowszy sofcik zaladowac dostepny jest na stronie producenta
    janren
    Level 28  
    dużo odtwarzaczy dvd odtwarza napisy w formacie srt lub smi itd a w komputerze masz prawdopodobnie txt.musisz ten format przekonwertować na taki plik jaki będzie odtwarzał twój dvd.
    Józef18
    Level 32  
    elektronik_lol wrote:
    Mam taki problem chce sobie obejżeć film doom 3 z komputera ale na DVD. film sie włącza ale qrcze nie wiem bo jakoś napisów niemoge włączyć na innych filmach z komputera tez nie da rady właczyć co mam zrobić żeby sie włączyły te napisy a moze nic sie nie da rady zrobic??

Jaki to standard filmu Divix ?? czy DVD ??
    Bo jeżeli to jest Divix to upewnij się czy tytuł napisów jest taki sam jak filmu oraz że twoje DVD obsługuje Divixa.

Pozdrawiam
    Józef
    elektronik_lol
    Level 16  
    Wziałem prawym na film no i pisze kompresja wideo XVID ten film normalnie da rade odtwożyc na dvd tylko nie ma napisów.

janren wiesz co ten plik textowy ma taką samą nazwe jak film a mółbyś dać jakiś program żeby przerobić napisy chodzi mi o nazwe programu.

a co do aktualizacji to jak to sie robi. to jest kino samsunga kupione dobre pół roku temu za 1600 żł

czekam na wasze propozycje. pozdrawiam