Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Palladium, chasis orion 7000 problem ze sleep'em

xellos 17 Kwi 2006 23:08 816 4
  • #1 17 Kwi 2006 23:08
    xellos
    Poziom 13  

Witam mam problem z telewizorem Palladium 16:9 nie znam modelu ponieważ jakiś mądrala oderwał z tyłu tv naklejkę a z przodu nakleił plakietkę GRUNDIG na plakietkę Palladium :D tv ma chasis oriona 7000 do tego już doszedłem wiem także jak wejść w menu serwisowe ale problem mam taki iż tv po włączeniu automatycznie przywraca wszystkie ustawienia na domyślne oraz ustawia sleep timer na 2 godz. czego nie sposób w żaden sposób wyłączyć :|. Czy ktoś wie jak to obejść ?

Pozdrawiam

0 4
  • #2 17 Kwi 2006 23:24
    Józef18
    Poziom 32  

Wymienić pamięć.

Pozdrawiam
    Józef

0
  • #3 18 Kwi 2006 09:40
    kibic2005
    Poziom 16  

Tak. Czysta pamięć sprawę rozwiązuje. Sam wprowadziłem takiego Oriona w ten stan /2 godziny i wył. się/ pilotem uniwersalnym, sprawdzając jego działanie przy różnych kodach.
    Dla ułatwienia spisać można sobie wszystkie wartości z trybu serwisowego.
    Ważne bo na naklejce, na ściance tylnej była zapisana wartość opcji dla tego egzemplarza.

0
  • #4 18 Kwi 2006 16:26
    xellos
    Poziom 13  

Witam a czy nie ma jakiegoś innego sposobu na naprawę tejże usterki nie dysponuję specjalistycznymi narzędziami do wymiany pamięci ;) Jeżeli nie mówi się trudno w sumie straszne to nie jest ani dokuczliwe ale fakt że jest :|

Pozdrawiam

0
  • #5 18 Kwi 2006 18:11
    kibic2005
    Poziom 16  

Jeśli można ten TV wprowadzić w taki stan to pewnie i można tę opcję wykasować. Ale w dostępnych mi opisach obssługi tego odbiornika nie znalazłem nić na ten temat. Zamowić pamięć i ją wlutować /w moim Orionie pamięć była w podstawce/.

0