Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

poszukuje telefonu z EDGE i Bluetooth...

18 Kwi 2006 09:53 1022 10
  • Poziom 10  
    Czesc, potrzebuje jakiegos dobrego telefoniku ktory obslugiwalby EDGE i mialby bluetooth, ten telefon ma przedewszystkim sluzyc do laczenia sie z internetem przy uzyciu laptopa, tego telefonu i pakietu od Plusgsm ktory sie zwie SIMDATA, mozecie doradzic jaki telefonik zakupic? Cena powiedzmy do 600 zl, i zeby to byl telefonik raczej z wyzszej polki w typie np. nokia 6600, najlepiej zeby mial symbian, pozdrawiam serdecznie kolegow i z gory dziekuje bardzo za wszystkie wskazowki.
  • Poziom 18  
    chyba sobie odpowidziałeś sam 6600 jest najbardziej OK. Problem tylko jest taki ze telefon nie słynie z jakiejś super baterii a z włączonym BT to dlugi nie pociagnie.

Dobrym rozwiazaniem moim zdaniem będzie jakaś motorola np. v360. Droga nie jest ma BT EDGE i w komplecie kabel USB. Normalnie mozesz uzwac połaczenie przez BT a jak bateria padnie przechodzisz na podłączenie kablowe i masz neta+ładowanie telefonu.
  • Poziom 10  
    O w koncu jakas odpowiedz:), niestety nokia 6600 nie ma edge, a jest to niestety konieczne. Pozdrawiam.
  • Poziom 29  
    6230i niestety do 600pln bedzie ciezko, jak cos to 6021.
  • Poziom 15  
    Testowałem kilkanaście telefonów przy wykorzystaniu Bluetooth i EDGE. Najlepiej wypadły Nokie 6230 i 6230i. Transfery dość przyzwoite i dobra komunikacja. Odnośnie Motoroli to na kilku egzemplarzach ładnie się zaczynało, ale miały tendencje do zrywania połączenia. Jeżeli tylko chcesz telefon wykorzystywać do internetu to Nokia 6230, jest tańsza od 6230i. Nokia 6021 jest troszkę wolniejsza od 6230, ale też da sie używać.
  • Poziom 10  
    o wlasnie o taka konkretna odpowiedz mi chodzilo, dzieki wielkie, a orietujesz sie moze czy siemens sx1 ma edge i jak to u niego wyglada z polaczeniem? Pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    Z tego co się orientuję to nie ma
    http://www.gsmarena.com/siemens_sx1-395.php
    i lepiej odpuść sobie również motorole, bo nie wiem czy to ja miałem takiego pecha, czy po prostu one mają tendencję do zrywania sesji, a za każde rozpoczęte połączenie ciągnie z konta.
  • Poziom 15  
    Polecam Nokia 6230i . Tak jak ZAJCEWW a pozatym to naprawdę świetny telefonik . Sam musze sobie kupić taki , testowałem brata i jest super!!
  • Poziom 10  
    Dziekuje bardzo za odpowiedz, chyba zdecyduje sie na ta nokie, pozdrawiam.
  • Poziom 25  
    Siemens S75 ma wszystko czego potrzebujesz
  • Poziom 11  
    Polecam 6230i naprawdę rewelcyjny telefonik. Szybki funkcjonalny dobrze w ręce leży i ma wszystko co jest potrzebne