Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem ze ściąganymi torentami

18 Kwi 2006 10:50 669 9
  • Poziom 15  
    kiedy sciągam z iednego źróda torenty mam na myśli 8 to tylko 2 mi sie pobierają jeden na 77Kil a drógi na 10KiL co mam zrobić aby sciągao mi sie naraz 8 torentów za każdąodpowiedz dziękuję i pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 13  
    Witam.
    Powiedz jakiego masz klienta. Ja mam Azureusa i jest takie ustawienie jak liczba maksymalnie ściąganych torrentów. Ustawiając tam 0 możemy ściągać nieograniczoną liczbę torrentów jednocześnie.
  • Poziom 15  
    bit comet ten program posiadam

Dodano po 3 [minuty]:

opcje tak skonfigurowane :
    -maksymalna cakowita prędkość ściągania 120
    -maksymalna prędkość wysyania - 100
    maksymalna ilośćjednoczesnych ściągnięć-10
    następne zadanie gdy ściągnie nie mniej niż 0

Dodano po 11 [minuty]:

jak mi odpiszesz to jak możesz to daj mi link do super super torentów (duża ilość danych i szybki transfer) dzięki
  • Poziom 15  
    a wiesz cos wiecej na temat sciągania tych plików
  • Poziom 29  
    Do nerevarine
    Korzystam z azerusa. Podczas pracy programu korzystanie z netu jest praktycznie niemożliwe. To jest kwestia ustawień programu? Aby odpalić neta muszę zrestartować kompa
  • Poziom 13  
    W Azureusie jest opcja Max i Min prędkości ściągania dla wszystkich torrentów łącznie. Na dole w prawym rogu okna programu masz pokazane aktualne prędkości klikac na nie prawym i ustawiasz limit.
  • Poziom 15  
    co mam zrobić aby przyspieszyc transfer teraz po zmianie konfiguracji wszystko mi ściąga gdzieśok. 5 KiL/s co mam zrobić aby mi ściągao 50 kil/s przecież jest to możliwe

Dodano po 1 [minuty]:

a i kiedy mam wączonego bit comet to tak komp mi wolno chodzi że szok co mam z tym z tym zrobić

Dodano po 11 [minuty]:

np. ściągam wadce pierścieni bitwa o śródziemie 2 (5gb) ściąga mi z prędkością 10 Kil to zamao w takim czasie ściągnie mi zie za 2 miesiące a ja chce to ściągnąć w 3 dni)????