Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grundig Davio 37, - problem z wsadem pamięci.

18 Kwi 2006 15:16 1294 4
  • Poziom 10  
    Przepraszam jeżeli to nie ten dział! Telewizor Grundig Davio 37 model P37-4201/5, zablokowany przez dzieci. Niestety zanim dowiedziałem się o uniwersalnym kodzie odblokowującym, wylutowałem pamięć i zamiast najpierw zczytać i zapisać zawartość, przeprogramowałem ją wsadem z modelu Davio 55. W efekcie obraz jest znacznie rozciągnięty w pionie, ucieka synchro H itp. Krótko mówiąc potrzebuję oryginalnego wsadu pamięci C-08 do modelu P37-4201/05, którego nie mogę nigdzie znaleść! Proszę o umieszczenie w bazie danych albo przesłanie na e-mail: ser.sat(malpa)wp.pl
  • Poziom 10  
    Nie zawracał bym głowy i nie zabierał cennego czasu gdyby to było takie proste! Można włożyć czystą pamięć ale wtedy niema polskiego dzwięku jest tylko standart BG. W trybie serwisowym niema żadnych regulacji, są mało istotne funkcje jak tryb hotelowy, timer itp. Po zaprogramowaniu pamięci wsadem z podobnego typu TV tylko o ekranie 21 cali, daje się przełączać standart BG/DK ale obraz jest rozciągnięty w pionie, po chwili ucieka synchro H itd. Reasumując, potrzebny jest oryginalny wsad pamięci. Dzięki za zainteresowanie.
  • Poziom 10  
    Zdobyłem wsad, temat zakończony.