Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

centralny zamek peugot 206

18 Kwi 2006 19:15 2812 9
  • Poziom 10  
    Witam. Potrzebuje pomocy przy podłączeniu alarmu do fabrycznego centralnego zamka w peugot 206. Prawde mówiąc to podłączyłem juz sterowanie ale źle bo nie działa jak należy. Mianowicie odizolowałem jeden przewód (odpowiedzialny za otwieranie centralnego) za pomocą diody od siłownika w drzwiach pasazera, dzięki czemu moge obsługiwać z pilota otietanie i zamykanie zamka, jednak po otwarciu zamka , otworzeniu i zamknięciu drzwi ponowne ich otwarcie powoduje zamknięcie pozostałych drzwi gdy drzwi pasarzera są otwarte. Jeśli ktoś wie jak prawidłowo podłączyć sterowanie z alarmu do fabrycznej instalacji zamka centr. to prosze o pomoc. Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Dzięki za pomoc. Zaraz zabieram sie za przeglądanie schematów a jutro mierniczek w łape i do dzieł. Jeszce raz dzięki.

Dodano po 1 [minuty]:

Dzięki za pomoc. Zaraz zabieram sie za przeglądanie schematów a jutro mierniczek w łape i do dzieł. Jeszce raz dzięki.:D
  • Poziom 20  
    napisz jak zrobisz ,lub podaj rok produkcji .Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    rok prod 2002 silnik 1,4 HDI
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Dzięki napewno sprawdze. A wisz coś na temat podłączenia przewodów ad alarmu do sygnalizacji kierunkowskazami? gdzie należy je wpiąć? Czy gdzieś do przewodów przy BSI pod kierownica czy w skrzynce z bezpiecznikami w komorze silnika?

Dodano po 13 [minuty]:

A jeśli chodzi o podłączenie sterowania do centralnego zamka to niestety na desce rozdzielczej ni nigdzie w samochodzie nie ma wyłącznika głównego zamykającego i otwierającego drzwi, jak to ma miejsce wnp. w Renault
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    pdyzio napisał:
    Dzięki napewno sprawdze. A wisz coś na temat podłączenia przewodów ad alarmu do sygnalizacji kierunkowskazami? gdzie należy je wpiąć? Czy gdzieś do przewodów przy BSI pod kierownica czy w skrzynce z bezpiecznikami w komorze silnika?

Dodano po 13 [minuty]:

A jeśli chodzi o podłączenie sterowania do centralnego zamka to niestety na desce rozdzielczej ni nigdzie w samochodzie nie ma wyłącznika głównego zamykającego i otwierającego drzwi, jak to ma miejsce wnp. w Renault

Witam.
    Jeśli chodzi o kierunki to kolory przewodów to: biały i berzowy(na dole skrzynki bezpiecznikowej).
    Na przyszłośc posty dotyczące alarmów i zabezpieczeń pisz na forum77(Alarmy i Zabezpieczenia) - szybciej uzyskasz odpowiedź. Jesli chodzi o kolory i sterowanie zamka to poszukaj użytkownika CARRIER i skontaktuj sie z nim. napewno Ci pomoże.
    pozdrawiam
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Dzięki wszystkim za pomoc udało mi się podpiąc skutecznie kierunkowskazy pozostało mi tylko przepiąć przewody sterujące zamkiem. Jeszce raz dzięki. Pozdrawiam