Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Powolny internet. Czy to przez przekroczenie limitu transferów?

20 Kwi 2006 09:46 1280 10
  • Poziom 10  
    Od kilku dni wolniej otwierają mi sie strony i spadły prędkości pobieranych plików.Czy może to być spowodowane przekroczeniem limitu transferów?Jak to można sprawdzić? Mam neostrade.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 28  
    To można przecież sprawdzić bez problemów.Chyba znów nie chciało sie przeczytać dokładnie umowy....
  • Poziom 10  
    W umowie niema licznika transferów.:D
  • Poziom 37  
    Zawsze jak wchodzisz na główną stronę neo to w lewym rogu pisze witaj ????? do dnia pobrałeś tyle i tyle.
    Albo teścik na jakiejś stronie np.: www.dsl.cz/rychlost.php lub inne wystarczy wpisać w google.
  • Poziom 21  
    lucek26p napisał:
    Od kilku dni wolniej otwierają mi sie strony i spadły prędkości pobieranych plików.Czy może to być spowodowane przekroczeniem limitu transferów?Jak to można sprawdzić? Mam neostrade.

Jaką kolega ma Neostradę?? Tak jak kolega Jack14 powiedział, na www.neostrada.pl może kolega sprawdzić, ile kolega już ściągnął MB i porównać tą ilość pobranych danych z limitem transferów.
  • Poziom 37  
    Co do limitów transferów to jest to uzależnione (w dużej mierze) od łącza jakie się posiada (bez komentarza).
    Co do NEO i stronki internetowej to chodziło mi tylko o pokazanie gdzie można zobaczyć ile danych z konkretnej opcji NEO zostało wykorzystane w danym miesiącu i tyle.
    Bo jeśli ktoś nie wie to na każdą opcję NEO jest ustawiony pewien limit do ściągania danych np.: 15Gb i po przekroczeniu którego transfer spada drastycznie (nie pamiętam do ilu kilo).
    I to by było na tyle.
  • Poziom 16  
    transfer spadal do 32kb/seke ;]
  • Poziom 37  
    muir86
    Nie bardzo wiem jak "mamy" Tobie pomóc.
    Proponuję założyć nowy temat (czemu spadł mi transfer) pewnie wszyscy pomogą ale nie to było pytaniem głównym na które odpowiadam.
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Istnieje kilka powodów ale najpewniejszy jest to ze przekroczyłeś transfer i następstwem tego jest spadek przepustowości do transferu modemowego. Więc czekaj do 1-go miesiąca na wzrost przepustowości.
  • Poziom 14  
    Witam, tak ogólnie dla posiadaczy NEO to możecie spróbować wpisać sobie takie DNSy

DNS 194.204.152.34
    194.204.159.1

To ma na celu ogólne przyspieszenie otwierania stronek www. Ja u siebie widzę różnicę z tym a bez tego. Pozdrawiam!
  • Poziom 10  
    marcinek8899 napisał:
    Istnieje kilka powodów ale najpewniejszy jest to ze przekroczyłeś transfer i następstwem tego jest spadek przepustowości do transferu modemowego. Więc czekaj do 1-go miesiąca na wzrost przepustowości.

tak też myślałem bo ostatnio ściągałem dużo filmów.Pozdrawiam wszystkich :!: :D