Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zablokowane radio car 300

lena21 20 Apr 2006 18:20 3618 5
    lena21
    Level 2  
    co mam zrobić jak próbuje włączyć radio i wpisać kod to za pierwszym razem słychać dzwiek ale jak wprowadze kod i przyprzymuje as to juz tego nie słychać to chyba jest zablokowane co mam zrobic czy to da sie jakoś odblokować

Dodano po 18 [minuty]:

pomocz bardyo wane
    Gutek666
    Level 19  
    U mnie kiedyś pomogła wymianna eeproma spróbuj i ty
    powodzenia
    TYTUS...
    Level 32  
    Z pewnością pomoże jak pamięć jest w procku. Jesteś pewny że masz dobry kod???
    Marek09
    Level 24  
    Jak możesz wprowadziś kod to nie jest zablokowane. Jak zatwierdzasz kod
    to napisz co się dzieje. Rozumiem, że nie ma piknięcia w głośnikach, ale co wtedy masz na wyświetlaczu??
    W razie co jak nie jesteś pewny kodu jaki masz podaj numer seryjny to ci sprawdzę czy masz dobry.( Jeśli ktoś wcześniej nie zmieniał zawartości eeproma)To jest Blaupunkt?
    gonzotom
    Level 15  
    Pytanie do Marek09 : Były CAR300 nie Blaupunkty?
    Numer do przeliczenia radzę podać Markowi09 na PW, Grupa Trzymająca Władzę ( moderatorzy), pilnie przestrzegają regulaminu.
    Reszta uwag słuszna.
    Pytanie do Leny21 po co tworzyć nowy temat, na temat wpisywania kodu w CAR300 na tym forum już chyba dość napisano, wystarczy wpisać w "szukaj". W jakim aucie jest ten CAR300?
    Procedura wpisywania kodu:
    włączyć stacyjkę, nacisnąć i trzymać AS, włączyć radio poczekać aż w głośniku będzie beep, puścić AS, policzyć do pięciu, wpisać kod, klawiszem 1 pierwszą cyfrę kodu, klawiszem 2 drugą itd, pierwsze naciśnięcie to 0, drugie naciśnięcie to 1, trzecie to 2 itd, po skończeniu wpisywania kodu nacisnąć klawisz AS aż będzie beep w głośniku (ok.3s.) i pojawi się szum.
    Jeżeli był wpisany błędnie kod, to wpisywanie w ciemno nic nie da. O ile po pierwszym żle wpisanym kodzie nie czeka się nic, to po następnych czeka się dłużej i coraz dłużej ( nie pamietam jak długo ). I właśnie tak to wygląda w tym przypadku, po naciśnięciu AS radio przechodzi do wpisywania kodu, ale nie można go wpisać. Najlepiej wsadzić te radio do jakiegoś Opla ( Corsa B, Astra I F, Astra II G i inne ) z grającym radiem Opla i sprawdzić cyfrę po lewej po wywołaniu wpisywania kodu.
    Mam nadzieję, że temat wyczerpałem.
    gr86
    Level 16  
    Czytałem na forum, że pomaga zostawienie radia włączonego na jakieś 3 godzinki i w tedy wszystko jest git co do kodu. U mnie pomogło :)