Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyłączenie reklam

plazermen 21 Kwi 2006 13:37 8174 6
  • #1 21 Kwi 2006 13:37
    plazermen
    Poziom 10  

Ostatnio te flashowe reklamy coraz bardziej działają mi na nerwy. Ale miarka się przebrała gdy zaczęto dodawać do tego dźwięki. Mało że wchodząc na mejle atakuje mnie jakiś przeraźliwy ryk silnika samochodu WRC to jeszcze gdy słucham sobie muzykę grzecznie i klikam po stronach to mi jakiś banner z polsatu o biednych dzieciach gada w glośniki psując dźwięk. Stąd pytanie: Jak to powyłączać lub zblokować najlepiej nie instalując w tym celu ekstra żadnych programów. Bo wywalenie całkowite skryptów nie wchodzi w grę bo potrzebne są te badziewia do różnych serwisów.
    Pozdrawiać

0 6
  • #2 21 Kwi 2006 13:50
    arnoldk_20
    Poziom 35  

Jako przeglądarkę zainstaluj FireFox a do niej zainstaluj rozszerzenie RIP albo ADBLOCK i blokuj reklamy

0
  • #3 21 Kwi 2006 13:53
    overs
    Poziom 16  

ja zainstalowalem nakladke na IE , bodajze jak instalowalem jakies kodeki to mi dodalo free hehehe niby chamskie ale sie ciesze, bo blokuje reklamy. pozdro... aaa mozesz sobie zainstalowac norton internet security i tam masz popup blocked... wystarczy wlaczyc i mala konfiguracja i masz lajcik... pozdro

0
  • #4 21 Kwi 2006 20:56
    WojtasJD
    VIP Zasłużony dla elektroda

no to jeszcze Opera - co polecacie ?

(zwłaszcza do tych namolnych animowanych reklam (również z dzwiękiem) które ładują się na środek okna przeglądarki)

0
  • #5 21 Kwi 2006 22:04
    Platon
    Spec od komputerów

W operze wciszkasz F12 i wybierasz "wylacz wtyczki". Nie bedzie flasha.

0
  • #6 12 Mar 2009 15:55
    rs2580
    Poziom 15  

Ja używam IE i chciałbym wyłączyć dźwięki reklam.
    Mam zainstalowany Shockwave Flash Object i on chyba właśnie jest za to odpowiedzialny.Oczywiście można go wyłączyć czy usunąć, ale wolałbym wyłączyć same dźwięki.
    Chciałbym zostać przy IE.
    Może ktoś ma na to sposób?

0
  • #7 12 Mar 2009 15:57
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  Szukaj w 5mln produktów