Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyłączenie reklam

21 Kwi 2006 13:37 8243 6
  • Poziom 10  
    Ostatnio te flashowe reklamy coraz bardziej działają mi na nerwy. Ale miarka się przebrała gdy zaczęto dodawać do tego dźwięki. Mało że wchodząc na mejle atakuje mnie jakiś przeraźliwy ryk silnika samochodu WRC to jeszcze gdy słucham sobie muzykę grzecznie i klikam po stronach to mi jakiś banner z polsatu o biednych dzieciach gada w glośniki psując dźwięk. Stąd pytanie: Jak to powyłączać lub zblokować najlepiej nie instalując w tym celu ekstra żadnych programów. Bo wywalenie całkowite skryptów nie wchodzi w grę bo potrzebne są te badziewia do różnych serwisów.
    Pozdrawiać
  • Poziom 35  
    Jako przeglądarkę zainstaluj FireFox a do niej zainstaluj rozszerzenie RIP albo ADBLOCK i blokuj reklamy
  • Poziom 16  
    ja zainstalowalem nakladke na IE , bodajze jak instalowalem jakies kodeki to mi dodalo free hehehe niby chamskie ale sie ciesze, bo blokuje reklamy. pozdro... aaa mozesz sobie zainstalowac norton internet security i tam masz popup blocked... wystarczy wlaczyc i mala konfiguracja i masz lajcik... pozdro
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    no to jeszcze Opera - co polecacie ?

(zwłaszcza do tych namolnych animowanych reklam (również z dzwiękiem) które ładują się na środek okna przeglądarki)
  • Spec od komputerów
    W operze wciszkasz F12 i wybierasz "wylacz wtyczki". Nie bedzie flasha.
  • Poziom 15  
    Ja używam IE i chciałbym wyłączyć dźwięki reklam.
    Mam zainstalowany Shockwave Flash Object i on chyba właśnie jest za to odpowiedzialny.Oczywiście można go wyłączyć czy usunąć, ale wolałbym wyłączyć same dźwięki.
    Chciałbym zostać przy IE.
    Może ktoś ma na to sposób?
  • Użytkownik usunął konto