Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka zmywarka najlepsza ?

adam_sil 21 Apr 2006 14:18 12311 2
Bosch
    adam_sil
    Level 20  
    Witam
    Mam pytanie do serwisantów sprzętu AGD oraz użytkowników zmywarek pod zabudowę o szer. 45 cm.:
    Którego producenta zmywarka o szer 45 cm jest najmniej awaryjna, ma najlepsze parametry techniczne itp.
    Własnie urządzam z żoną kuchnię i chcemy zafundować sobie zmywarkę (ona chce :) ) ale zastanawiamy sie którą wybrać. Wszystkie mają podobne parametry (podobne zużycie wody, energii itd..). Ona wybiera pod względem wyglądu i funkconalności, ja natomiast chciałbym taką z którą będzie najmniej problemów.
    Dzięki z góry za wszelkie opinie i informacje

Moderated By skryn:

Przeniosłem z "AGD i Systemy Grzewcze".

• Bosch
    karl1982
    Level 14  
    najlepiej wybrać 10 modeli przez 10 lat jednakowo intensywnie używać i wybrać tą która wypadnie najlepiej

....ale tak poważnie to każdy ma swoje zadanie a sprzęt sie zmienia i wprowadzane są coraz to nowsze rozwiązania których zachowanie w czasie trudno przewidzieć
    1. jeżeli chodzi ci o trwałość i jakość to ja np. wybrałbym miele
    2. a jeżeli chodzi ci o kompromis to ja na przykład kupiłbym bosch albo siemens

ale jest to moje prywatne zadnie i ty i inni też mogą je mieć najlepiej by było przeprowadzić jakiś sondaż lub testy urządzeń które są u nas na rynku ale jeszcze się z czymś takim nie spotkałem a warto by ktoś podjął ten temat
    powodzenia w wyborze zakupu!!!!
    adam_sil
    Level 20  
    No tak Miele byłaby najlepszym rozwiązaniem ale ta cena ...
    Zapomniałem wspomnieć ale kasę, którą chcemy przeznaczyć na zmywarkę to 1500 -2000 zł