Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi Concert Blaupunkt portugal - źle reguluje głosność

21 Kwi 2006 20:02 2086 7
  • Poziom 15  
    Witam
    Jestem początkowym "majsterkowiczem" ale mam właśnie problem z regulacja siły głosu w radiu audi concert blaupunkt szeroki panel. Jak wyczytałem na forum spowodowane to jest przez jakiś procesor który należy dać do piekarnika na 200 stopni na 2 godziny i powinien być dobrze. Czy mógłby mi ktoś napisać w którym miejscu w radiu ten procesor sie znajduje ile ma pinów itd. To na pewno znajdę. Oraz czy ta metoda działa i jak on powinna prawidłowo być wykonana.
    Dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    Pozdrawiam
  • Moderator Radia Samochodowe
    Ponoć czasem ta metoda działa , ale nikt ci nie zagwarantuje czy w ogóle zadziała na jak długo i czy podczas tej operacji nie padnie

:D Najpewniej wymienić ten procesor na nowy co już trochę kosztuje

:D A procesor w radiu łatwo zauważyć SMD 52 nóżki , i jak nigdy takiego elementu nie wylutowywałeś to lepiej nie próbuj bo zniszczysz tylko radio :!:
  • Poziom 15  
    Dziennki za wskazówki damiacz.
    temat zamykam
  • Poziom 15  
    Mam jeszcze jedno pytanko w tej sprawie czy jest możliwe naprawienie tego procesorka przez zmiane oprogramowania bo ostatnio zaniosłem radio do naprawy kolo tak mi powiedzial skasował 50 zł ale narazie wszystko jest ok?
  • Poziom 43  
    Tylko na krótki czas to pomoże niestety. Pewna naprawa to tylko wymiana procesora na taki pozbawiony pewnego fabrycznego błędu. Było już o tym pisane.

SławeK
  • Poziom 15  
    Ile średnio wynosi ten czas?
  • Poziom 43  
    Od kilku dni do kilku miesięcy.

SławeK