Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kod C1204 ABS/ESP/BAS w MB

21 Kwi 2006 22:32 4681 4
  • Poziom 18  
    Szukam info na temat kodu C1204 z systemu ABS/ESP/BAS w MB A klasa z 2000r. Nie bardzo rozumiem opisu BAS travel sensor.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Witam podlacze sie do tematu poniewaz mam problem z abs w slk 2000r czyli ten sam uklad abs + esp problem niby z komputerem przy pompie abs ale po zalozeniu nowej pompy z nowym komp. problem pozostal abs sie swieci i nie dziala.Czujniki w kolach sa ok.Jedyne co mnie jeszcze zastanawia to brak reakcji na klawisz w desce esp a przy okazji przycisk centralnego zamka i alarm tez nie dziala wszystkie sa nieaktywne bezpieczniki wszystkie ok.
  • Poziom 14  
    Witam,
    mam też problem w tym temacie.
    Mam mercedesa A klase 1.6 103KM (A160 rocznik 1999). Ostatnio gdy jechałem , przy przyspieszaniu na 3 biegu poczułem nagle spadek mocy silnika , najpierw tylko trocha a później już całkiem i włączyła się kontrolka BAS/ESP a za moment kontrolka braku oleju. Autem mogłem juz jechać tylko maksymalnie na 2000 obrotów, najlepiej na drugim biegu. Po wyłączeniu silnika i włączeniu go ponownie wszystko zaczęło działać prawidłowo.
    Czy ktoś mógłby mi pomwiedzieć co może być przyczyną takiego zachowania samochodu.

Pilnie proszę o pomoc!!!
  • spec od auto-elektro
    uszkodzenie w obwodzie kontrolowanym przez ECU
    nalezy pojechac do warsztatu w celu podpiecia diagnoskopu i lokalizacji uszkodzenia