Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tv SHARP DV3760S , 14 cali , menu instal

23 Kwi 2006 19:26 1079 4
  • Poziom 10  
    Mam problem z tym telewizorkiem kolegi.Naprawial kiedys w firmie (byl calkiem gluchy) i po odebraniu wszystko bylo ok, tylko nie zwrocil uwagi ,ze nie mozna wejsc w tryb programowania poniewaz nie bylo takiej potrzeby. Dopiero niedawno jak stacje mu sie rozprogramowaly ( jakies dziecko z rodzinki "grzebalo" w pilocie) okazalo sie ,ze nie mozna go zaprogramowac. Na przodzie tv sa tylko przyciski do fonii i zmiany programow a wejscie w programowanie odbywa sie chyba przez przycisk MODE w pilocie, ktory ten rozkaz wysyla ale na e5ranie wyswietlaja sie tylko parametry obrazu. Nawet przy dluzszym przytrzymaniu przycisku MODE nic sie nie zmienia. Moze ktos bedzie mogl mi pomoc w tym problemie. Z gory dziekuje i pozdrawiam!
  • Poziom 10  
    Dzieki za info, pozniej to sprawdze i dam odpowiedz.
  • Poziom 1  
    Mam taki telewizorek i kiedyś miałem to samo.Przyczyną jest pamięc.Trzeba wylutowac i wstawic nową.:D
  • Poziom 10  
    Bardzo dziekuje wszyskim uzytkownikom za porady i podpowiedz. Rzeczywiscie po wymianie ukladu pamieci (czysta, nie zapisana) wszystko wrocilo do normy, tylko trzeba wejsc w tryb serwisowy i poustawiac parametry takie jak : wysokosc obrazu i in. Dodam, ze wejscie w tryb serwisowy odbywa sie poprzez zwarcie na sztywno do masy 6 nogi procesora i wlaczeniu go wlacznikiem. Dalej to juz wiadomo. Dziekuje i pozdrawiam!

Dodano po 2 [minuty]:

Prostuje swa podpowiedz bo nastapila pomylka!!! NIe jest to oczywiscie 6 noga procesora tlko 6 PIN ZLACZA SERWISOWEGO . PRZEPRASZAM!!