Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Technics SH-R500, pilot programowalny, manual poszukiwany...

zpilip 23 Apr 2006 22:56 4167 2
    zpilip
    Level 2  
    Jak w temacie - manual do pilota uczącego się Technics SH-R500. Wpadł mnie w łapki taki pilocik i może się przydać. Jednak wszelkie próby jego zaprogramowania spełzły na niczym. Poszukuję manuala, lub cokolwiek przy pomocy czego dowiem sie co nieco na temat jak go uczyć lub używać presetów :) Poszukiwania na google zawiodły :)

Pozdrawiam
    Zbyszek
    zebo
    Level 11  
    Są już 3 posty na ten sam temat. Panowie patrzcie uważniej.
    Też chciłabym instrukcje do tego pilota, ale próby jakiechkolwiek poszukiwań spełzły na niczym. Co prawda nie wiem do czego służy pare przycisków, ale trudno sie go nie programuje.
    Żeby "nauczyć" naszego pilota funkcji z innego pilota należy wybrać input selector/function, np TV. Potem wciskamy guzik learn i enter. Napis zacznie migać. Wtedy klikamy przycisk który chcemy zaprogramować, powiedzmy "1", więc wciskamy go. Teraz należy zbliżyć oryginalnego pilota do naszego i wcisnąć "1". Kiedy nasz odczyta informacje napis przestanie migać. I można tak programować dalej. Żeby używac pilota, trzeba wcisnąc przycisk USE, obok learn.
    I jeszcze jedno, żeby skasować przypisanie funkcji wciskamy guzik learn nie raz tylko 2 lub 3 razy aż poajwi sie napis multi lub inicial, nie pamiętam dokładnie, wcisnąć enter i przycisk do kasacji.
    Czy można programować go za pomocą wpisania odpowiednich kodów niestety niewiem i też jestem ciekawy.
    Aha jeszcze jedno. Funcje NA DOLE czyli np audio on/off działają zawsze bez potrzeby wybierania rodzaju sprzętu.
    Mam nadzieje że komuś to pomoże.
    Kubuch
    Level 11  
    Niestety pilot nie obsługuje codów różnych producentów.Posiadam instrukcje do tego pilota w języku angielskim jako zdjęcia jpg.Zdjęcia nie są mego autorstwa ale mam nadzieje że autor nie będzie miał nic na przeciw abym je udostepnił.Zdjęcia mogę wysłać na email'a ze względu na rozmiar.Mój email kubuch5(malpa)wp.pl.