Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 3310. Po włożeniu baterii świeci się cały czas jedna dioda podświetlania.

24 Kwi 2006 19:26 1242 10
  • Poziom 16  
    mam nokie 3310 i po włożeniu bateri świeci się cały czas jedna dioda podświetlenia klawiatury a po włączeniu świecą się wszystkie proszę o pomoc
  • Poziom 16  
    nie znam jej historii ale nie wydaje Ci się że to może być uszkodzenie mechaniczne niewiem mogę się mylić ale..
  • Poziom 12  
    na początek ja wymyj,zmień soft,jak nadal będzie to samo to wymień N400,ale ja stawiam na jakieś zrawcie,pewnie była zalana
  • Poziom 13  
    Przeczysc N400 i elementy koło tego układu, jak dalej bedzie to samo to po wymianie N400 bedzie napewno wszystko dobrze :)
  • Poziom 15  
    a diody sa org czy wymieniane i ktora dioda swieci na klawiszach czy wysw. sprawdz polaczenia diod kl. i wysw.
  • Poziom 16  
    doidy są orginalne świeci trzecia dioda od wyswietlacza
  • Poziom 22  
    wygląda na to że masz zwarcie w okolicach tej diody i brak przejścia między pozostałymi bo paliła by się reszta ponieważ są w jednym obwodzie
  • Poziom 20  
    Lupa do rączki i trzeba dokładnie obejrzeć płytę, każdą diodę po kolei i okolice n400. Stawiam na zwarcie, w przypadku uszkodzenia N400 problem by dotyczył całego kompletu diód klawiatury lub wyświetlacza.
  • Poziom 16  
    ta dioda obok która nie świeciła miała urwną płytkę lutowniczą z jednej strony diody połączyłem ją z tą drugą która świeciła i teraz świecą 2 po włożeniu bateri