Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zabudowa bagażnika - potrzebne info, fotki itp.

panda86 25 Kwi 2006 23:09 8485 8
  • #1 25 Kwi 2006 23:09
    panda86
    Poziom 10  

Cześć potrzebuje troszke info... mam zamiar robić zabudowe bagażnika w VW Corrado, zaczynam jednak od samej półki gdzię będą umieszczone głośniki 6"x9...

Pozostały sprzęt będe miał w puźniejszym casie, ale chciałbym już zacząć prace nad zabudową, bo jak wiadomo nie da się tego zrobić w jeden dzień :)

tak więc ciągle się zastanawiam jak tam wszystko rozmieścić i wogóle... jak narazie w planach jest taki sprzęt:
    - 3 wzmacniacze
    - 1 głośnik basowy 30cm
    - 1 Crosover
    - zestaw głośników ze zwrotnicami(na przód)
    - zestaw głośników 6"x9" (na tył, ale te już wiem jak zabudować)

nie wiem jak rozmieścić te wzacniacze, crovower i głośnik basowy, najprawdopodobniej dojdzie jeszcze jeden albo 2 kondensatory...
    chce żeby wszystko współgrało ze sobą...

chciałbym zrobić bardzo imponującą zabudowe, tak więc pomyślałem o wykorzystaniu pleksi, luster, róznego rodzaju świateł itp....

Tak więc mam pare pytań:
    - czy można gdzieś dostać gotowe odlewy pod głośniki itp.
    - jak przymocować lustra, zeby po najechaniu na jakąś dziure(co u nas jest na porządku dziennym) lustro się nie rozsypało....
    - czy da rade zrobić jakiś laser show :D tzn. jak zrobić żeby promień lasera był widoczny gołym okiem tak jak na dyskotekach, nie używając jakiegoś dymku czy coś... jak wygląda sprawa z kolorami...

Jeżeli coś jeszcze sobie przypomne albo wpadnie mi do głowy jakiś pomysł to napisze... mam nadzieje że moja wypowiedź nie jest za długa i zbyt męcząca :D

pozdrawiam panda86 ;)

0 8
  • #2 25 Kwi 2006 23:16
    rojass
    Poziom 14  

na cholere ci laser, wstaw od razu wytwornice piany...

0
  • #3 25 Kwi 2006 23:31
    panda86
    Poziom 10  

rojass napisał:

Dzięki za szybką odpowiedź, ale w niczym mi nie pomogłeś... poprostu głupi komentarz, nabijanie postów....

Zapomniałem jeszcze dodać... że interesuje mnie montaż wytwornicy dymu w samochodzie... jeżeli ktoś zna sie na tym sprzęcie, to bardzo prosze o info czy można zamontować to w samochodzie jak to najlepiej zrobić i w jakim miejscu? Jaki zasięg ma taka wytwornica i czy można podnieść jej "zasięg"? prosiłbym o wypowiedź jakiegoś znawcy na ten temat...

Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA WASZE ODPOWIDZI !!!

0
  • #4 26 Kwi 2006 00:40
    mike21
    Poziom 29  

panda86 napisał:
    rojass napisał:

Dzięki za szybką odpowiedź, ale w niczym mi nie pomogłeś... po prostu głupi komentarz, nabijanie postów....

Zapomniałem jeszcze dodać... że interesuje mnie montaż wytwornicy dymu w samochodzie... jeżeli ktoś zna sie na tym sprzęcie, to bardzo prosze o info czy można zamontować to w samochodzie jak to najlepiej zrobić i w jakim miejscu? Jaki zasięg ma taka wytwornica i czy można podnieść jej "zasięg"? prosiłbym o wypowiedź jakiegoś znawcy na ten temat...

Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA WASZE ODPOWIDZI !!!

Hmm a nie lepiej zainwestowac w lepszej klasy sprzet?Mysle ze konkretny sprzecik bedzie robil wieksze wrazenie niz jakas wytwornica dymu.Jesli ktos to zobaczy jak wydobywa sie dym z twojego bagaznika to pomysla ze sie palisz! :lol:

0
  • #5 26 Kwi 2006 09:48
    panda86
    Poziom 10  

He he cały sprzęt jest najwyższej klasy Pioneera...
    a co do wytwornicy dymu... to za dużo bym zdradził... :)

0
  • #6 26 Kwi 2006 10:58
    rojass
    Poziom 14  

bedziesz potrzebowal przetwornicy napiecia z 12V na 220(230V) o ile ta wytwornica dymu jest zasilana takim napięciem, a podejrzewam, że tak. A tak szczerze, zawsze śmieszą mnie auta wyładowane takimi duperelami, niczemu nie potrzebnymi gadżetami ( wytwornica dymu. lasery itd.) z profesjonalnym sprzętem marki Pioneer...Masz kultowe auto, chociaż niecierpie VW, nie lepiej zrobić w nim zabudowe ładnie wpasowująca się w bagaznik i skromnie wyglądającą ? Oczywiście to moje zdanie i sugestia, jednak na mnie to auto nie zrobiłoby żadnego wrażenia, ewentualnie śmiech.

0
  • #7 27 Kwi 2006 20:40
    panda86
    Poziom 10  

rojass jeżeli masz fotki takie zabudowy jaką masz na myśli to zapodaj, każda fotka się liczy, może akurat coś mi przypadnie do gustu...

0
  • #9 27 Kwi 2006 22:56
    panda86
    Poziom 10  

mam dużo fotek... i nie należe do osób które czekają na gotowce... ale może ktoś zna jakąś ci$ekawą stronke... pozatym fotki to jedno... ale na z fotki się nie dowiesz jak się coś robi itd...

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo