Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

centralny zamek GOLF2 pomocy

kudemac 25 Kwi 2006 23:26 1446 14
  • #1 25 Kwi 2006 23:26
    kudemac
    Poziom 13  

jak znalesc kable sterujace od mastera bialy jest napewno od zamykania a jak znalesc otwieranie

0 14
  • #2 25 Kwi 2006 23:54
    xwit
    Poziom 33  

Brązowy jest do otwierania.

0
  • #3 25 Kwi 2006 23:57
    kudemac
    Poziom 13  

brazowy wychodzacy z silownika a jak to mozna sprawdzic bo umnie wychodzi z silownikajakis brazowy a potem robi sie zielony . a z sterownika wychodza jeszcze niebieski,zolty i jeszcze jeden jakis

0
  • #4 26 Kwi 2006 10:14
    kzaw
    Poziom 27  

Bierzesz miernik i sprawdzasz . Na przewodzie od zamykania powinna pojawiać się masa w momencie gdy zamykasz zamek kluczukiem.

0
  • #5 26 Kwi 2006 19:43
    kudemac
    Poziom 13  

cos jest chyba nie tak podczepilem sie po przewody jednego silownika bialy i zielony ale z grugiego musialem odczepic te przewody a druga sprawa dziala centralny ale tylko z pilota czy cos zle podlaczylem pomozcie prosze jeszcze jedno zostaly jeszcze koble koloru zoltego , niebieskiego i czarny

0
  • #6 27 Kwi 2006 20:28
    kudemac
    Poziom 13  

dlaczego nikt mi niechce pomoc

0
  • #7 27 Kwi 2006 22:39
    rysiu666
    Poziom 19  

Bo nikt nie jest wróżką i z tak słabego opisu nikt nie wywróży co to jest. Jesli masz sterownik w ręku to co za problem sprawdzić - przecież to nie jest prom kosmiczny:).

0
  • #8 27 Kwi 2006 22:41
    kudemac
    Poziom 13  

interesuje mnie tylko jedna sprawa dlaczego musiale odczepic od jednego silownika kabel bialy i brazowy czy jest zwalony silownik czyy sterownik

0
  • #9 28 Kwi 2006 06:34
    wloc
    Spec od samochodów

w zależności jaki masz sterownik jak ma podwójne wyjście na sterowanie to może jest uszkodzony ale sprawdż czy przełączają się siłowniki i rozmawialiśmy że niebieski i zielony to sterowanie silniczkami i te niemożesz wykorzystać do sterowania tam pojawia się wysokoprądowe napięcie do sterowania służą czarny biały brązowy i ewentualnie żółty jak jest siłownik silikona i to niejest centralny golf 2 bo fabryczny jest sterowany jednym przeowdem i jest pompka pneumatyczna ty masz dołożony uniwersalny centralny

0
  • #10 28 Kwi 2006 15:29
    kudemac
    Poziom 13  

od poczatku centralny zamek otwiera i zamyka dzwi ale tylko z pilota ,tak dziala ale po odczepieniu przewodow bialego i brazowego od sterownika jednego silownika,zastanawia mnie sprawa ze z sterownika wychodza dwa przewody plusowe czy ich razem mam podlaczyc

0
  • #11 28 Kwi 2006 15:52
    norbert.s.

VIP Zasłużony dla elektroda

kudemac napisał:
    od poczatku centralny zamek otwiera i zamyka dzwi ale tylko z pilota ,tak dziala ale po odczepieniu przewodow bialego i brazowego od sterownika jednego silownika,zastanawia mnie sprawa ze z sterownika wychodza dwa przewody plusowe czy ich razem mam podlaczyc
    -po prostu masz albo żle wyregulowany skok siłownika-switcha na ciegnie,albo uszkodzonego-zwartego switcha w siłowniku[wtedy po prostu odetnij brąz i biały],zacznij od regulacji skoku,a o dwóch kablach plusowych do siłownika to słyszę po raz pierwszy,chodzi ci chyba o przewody wykonawcze,na których naprzemiennie jest na jednym plus a na drugim masa i odwrotnie,maja one kolory zielony i niebieski.

0
  • #12 28 Kwi 2006 20:28
    kudemac
    Poziom 13  

podlaczylem drugi silownik do sterownika i popychalac palcem przekaznik otwieral i zamykal a z pilota to dwa prekazniki chodzily razem na raz i chyba mam zwalony silownik gdzie cos takiego mozna dostac

0
  • #13 29 Kwi 2006 13:31
    kudemac
    Poziom 13  

czy kable od otwierania i zamykania moga wychodzic z sterownika obok siebie bo pod te kable sie podczepialem a w drugim rzedzie jest kabelek koloru x,+,-pusty wtyk i kabelek koloru y,+- moze sie mam podlaczyc po te kabelki x,y tu jet najwiekszy spadek napiecia .kable obok siebie to brazowy i bialy ,a x;y to zolty i niebieski natych i mam zanik napiecia przy pracy przekaznikow

0
  • #14 02 Maj 2006 22:05
    kudemac
    Poziom 13  

pozostalo mi chybo mi chyba tylko wymiana silownika gdzie moge taki silownik dostac druga sprawa moze i potrzebne sa dwa przekazniki bo po zakupie byly tam przekazniki ale jeden byl napewno do odciecia zaplonu a drugi to niewiem ale moze i tyn centralny byl sterowany przekaznikami moze poprosze o jakis schemat

0
  • #15 04 Maj 2006 23:02
    kudemac
    Poziom 13  

czy switchy to sa te mikroprzelaczniki

0