Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kupie przenośny generator 800hz na 9V

prosno 26 Apr 2006 11:55 1069 1
    prosno
    Level 11  
    Witam, generator powinien generowac sygnal o stalej amplitudzie, zasilany bateria np 9V, z koncowkami bananowymi tzn moze powiem do czego chcialbym go wykozystywac, pracuje w duzym biurowcu i zajmuje sie lacznoscia od czasu do czasu mam za zadanie podlaczyc tlf ale nie potrafie znalezc pary na kablach bo nie ma rozpisanego krosu, moj pomysl polega na tym ze z jednej strony np do gniazka podlaczylbym sobie taki generator a z drugiej strony na krosie szukalbym go sluchawka monterska albo glosniczkiem ....
    adamjur1
    Level 41  
    Pomysł z czasów lat 60-tych......
    Obecnie uzywa się do tego generatorów modulowanych radiowych, nie musisz wtedy dotykac linii tylko zblizasz odbiornik do łączówki lub kabla ( nawet do jego izolacji)
    Ja osobiście uzywam zestawu WaveTek 541TG, nadajnik ma wyście na krokodylki i na rj 12 odbiornikw formie sondy z głosnikiem w środku i regulowaną czułością. Kupiłem go w hurtowni telekomunikacyjnej za ok 400 zł. Polecam !!!!
    Pozdr.J.
    ps
    http://cgi.ebay.com/Cable-tracer-probe-and-co...QQitemZ9711452570QQcategoryZ176QQcmdZViewItem