Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RENAULT tuner list a Carminat 99r

chawit 26 Kwi 2006 20:48 1642 4
  • #1 26 Kwi 2006 20:48
    chawit
    Poziom 10  

WITAM!! Proszę o poradę specjalistów. Czy można ( czy nic nie zepsuję i czy to ma szansę powodzenia??) po zamianie wtyczek do wyświetlacza podłączyć orginalne radio Renault tuner list do zestawu nawigacji Carminat (scenic 1999) Stary typ radia bardzo ładnie sobie gra z tym zestawem i ładnie wszystko wyświetla .

• Pomocny post
    #2 27 Kwi 2006 08:22
    mateo027
    Poziom 26  

Nie mozna, bo w starszych carminatach byly tylko radia z serii radiosat, po zmianie na tuner list zmieniono i navi takze nic z tego
    Pozdrawiam
    Mat. Safrane V6 24V '01 automat

• #3 27 Kwi 2006 21:12
    chawit
    Poziom 10  

Dziękuję za informację !! A przy okazji czy do tego rocznika można nabyć i jak płytę która będzie dokładna a nie tylko głowne drogi ? POZDROWIENIA!

• #4 01 Maj 2006 09:49
    mateo027
    Poziom 26  

Ja testuje te z emula. Podaj mi nazwe swojej plyty od navi?Wrazie co mam langue cd,zmiana jezykow komunikatow navi-oczywiscie polskiego nie ma ;) ale jest angielski i inne jak lepiej rozumiesz

• #5 04 Cze 2006 20:07
    chawit
    Poziom 10  

Przepraszam że zaraz nic nie odpisałem . Włożyłem i działa kupioną na Allegro płytę do BMW 2005 rok i jest tak że wszystko ładnie działa tylko że pokazuje tylko główne drogi i jest dużo niewidocznych miejsc .Miałem CD BMW 2006 ale to chyba kopia 2005 - niczym się nie różni. Sprawdzałem w Krakowie też jest kiepsko.Chciałbym bardziej szczególową! Czy ktoś może ma? Mogę sprobować zrobić kopię BMW 2005 i wysłać - proszę podać adres.

Dodano po 4 [minuty]:

A i jeszcze jedno wiem że radia stare nie chodzą z nowymi wyświetlaczami i odwrotnie ale myślałem że przy wyświetlaczu do nawigacji jest inaczej .-