Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przenoszenie kontaktów. Nokia 6230 i 6680. Program do zgrania kontaktów.

27 Kwi 2006 22:19 2421 3
  • Poziom 26  
    posiadam tel nokie 6230 i nokie 6680 i 6230 musze przenis kontakty do 6680 ale mam problem bo posiadam kontakty na telefonie jak i na karcie sim te z karty sie przenosza razem z karta problem polega na kontaktach z telefonu, na karte nie moge ich wgrac bo mam pod jednym kontaktem np trzy lyb dwa nr i jak wgrywan na karte to tel je rozbija, mam tez dlugie nazwy kontaktow to po przenoszeniu na karte sa obcinane czy jest jakis program do bezproblemowego zgrania tych kontaktow, dodam ze uzywalem pcsuite ale sa klopoty, uzywalem tez oxygena ale nie komunikuje sie z nokia 6680, mam tez oxygena do symbianu ale tez jest klopot z polaczeiem przez kabel jak i blutootha
  • Poziom 27  
    Można wysyłać bezpośrednio przez irdę i bt, ale z tego co pamiętam to pojedynczo tylko...
  • Poziom 26  
    august_ napisał:
    Można wysyłać bezpośrednio przez irdę i bt, ale z tego co pamiętam to pojedynczo tylko...

wiem ze mozna wyslac juz probowalem przez BT ale przez irde nie da rady nokia 6680 jej nie posiada
  • Poziom 26  
    fido napisał:
    august_ napisał:

wiem ze mozna wyslac juz probowalem przez BT ale przez irde nie da rady nokia 6680 jej nie posiada

mozan temat zamkanc przenioslem recznie