Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hp 845c - nie wciaga papieru / a jak wciagnie to pogniecie

28 Kwi 2006 13:44 2758 2
  • Poziom 10  
    Mam problem z drukareczka HP DeskJet 845c, otrzymalem ja juz uszkodzona, jedyne czego sie dowiedzialem to to iz nie dziala :/

Po otwarciu tylnej pokrywy wyjelem skrawek urwanego papieru, zapewne ktos chcial oszczedzic na tuszu a wydruk nie byl zadowalajacy i postanowil wyjac podczas drukowania kartke :)

Problem jest teraz taki iz listwa ktora podrzuca papier aby rolki go chwycily nie chce go podniesc :(, a jak sie mu wsunie papier tak aby juz rolki go zlapaly to gniecie go od strony zaparkowanej karetki, o drukowaniu oczywiscie nie ma nawet mowy

Dodane o 14:29
    Po wyjeciu blaszanej prostokatnej czesci z toru podawania papieru, drukarka wciaga papier ale trzeba jej go lekko podniesc, zatem do czego jest ten blaszany element i jak go dobrze ustawic

Prosze o pomoc specjalistow
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    witaj, blaszke mozesz wlozyc tan gdzie byla, tacka ktora podnosi papier do gory tylko go dociska do rolki z guma na obwodzie, to ona przesowa jedna kartke w rolki przed karetka glowicy, ta mechanika jest b.prosta, jak sie przyjzysz to gdy karetka dojedzie do lewej strony drukarki, sprzegla takie duze kolo zebate, ktore przez krzywke podnosi owa tacke do gory i przyciska papier do wspomnianej rolki, jest ona owalna, wiec w czasie obrotu przez moment przesowa sie po kartce, pobierajac ja. zobacz czy pozycjoner karetki jest czysty, to taki pasek przezroczystej folii z pionowymi liniami umiejscowiony za karetka, musi byc czysty, to pomaga drukarce wiedziec, gdzie jest karetka
  • Poziom 1  
    Witam, mam taki sam problem jak przedmowca. Mianowicie blaszka nie podnosi podajnika z papierem do rolki z gumkami. Wykonalem czynnosc porady buggera niestety bez efektow. Zauwazylem ze gdy przesune o pare stopni kolo zebate ktore steruje ta funkcja automatycznie blaszka idzie do gory dzieki sprezynie. Po tej operacji mozliwy jest wydruk ale tylko jednej strony. Pozniej wszystko wraca do normy, probowalem rozne ustawienia tego kola zebatego. Prosze o wasze sugestie. Pozdro