Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio samochodowe BOSSAUDIO???

kfas 28 Kwi 2006 19:14 1778 12
  • #1 28 Kwi 2006 19:14
    kfas
    Poziom 10  

Witam!
    Mam pytanie, czy miał ktoś z Was styczność z radyjkami firmy Boss Audio? Bo zamierzam w najblizszym czasie jakies zakupic a znalazlem calkiem przyzwoite:
    http://www.audiosklep.pl/product_info.php?cPath=52&products_id=263
    Co najciekawsze jego moc wynosi bagatela 4x70W!!!
    Czy oplaca sie wydac na nie 500zl a moze dolozyc 200zl i kupic to 4x80 ???
    http://www.audiosklep.pl/product_info.php?cPath=52&products_id=264
    A moze jednak cos slabszego ale bardziej znanego???
    Prosze doradzcie mi bo naprawde nie wiem co mam zrobic.
    Pytalem sie juz na kilku forach ale, jak dotad nie uzyskalem pelnowartosciowej opinii :(

0 12
  • #2 28 Kwi 2006 19:16
    crazy_88
    Poziom 42  

ja na twoim miejscu za ta kase bym kupil clariona ktory przyniesie wiecej pozytku lub minimalnie dolozyl i kupil alpine

0
  • #3 28 Kwi 2006 20:10
    pkhenr
    Poziom 32  

dokładnie tak -te moce też są dziwne bez wzm.- a poza tym to wcale nie gra tak rewelacyjnie- może dlatego ktoś sprzedaje

0
  • #4 28 Kwi 2006 20:13
    kfas
    Poziom 10  

No spoko, ale chodzi mi o dokladniejsza opinie osoby ktora miala stycznosc z tymi radiami...

0
  • #5 28 Kwi 2006 23:23
    rojass
    Poziom 14  

daruj sobie!! za 500zł możesz już kupić radio Alpine, czy Clariona, które zagra o niebo lepiej niż te wymyślone na potrzeby marketingu moce wzmacniacza.Gdyby można było zrobić mocny wzmak bez wiekszych zniekształceń to takie koncerny jak clarion, alpine, pioneer itd juz dawno miałyby takie radia w ofercie.Był Alpine 4x60 watt , dlaczego wycofano ze sprzedazy ten model ?! bo wiekszośc ludzi którzy je kupowali narzekali na zniekształcenia. wiec odpowiedź nasuwa sie sama.

0
  • #6 29 Kwi 2006 09:20
    Maurinius
    Poziom 13  

A slyszeliscie te radia jak grają? najwyraźniej NIE! Moj kumpel ma już drugie z kolei(poprzednie sprzedał z calym sprzetem CarAudio) i jest z tego radia bardzo zadowolony.... Nie zamierza kupić innego! Ja też kupuje to radio.. to naparwde dobry wybór... co do ceny, kasy i możliwości tego radia bardzo się to opłaca......

0
  • #7 29 Kwi 2006 13:03
    grzesiek_nysa
    Poziom 25  

Cos mi to bazarem zalatuje,jak widze ta moc na tym radiu to juz mi sie odechciewa czegos takiego...

0
  • #8 29 Kwi 2006 13:59
    Maurinius
    Poziom 13  

Panowie nie rozumie dlaczego krytykujecie te radia skoro nawet nie wiecie co to za radio? a już nie mówie gdybyście go słuchali.... Ja jestem za tymi radiami! słuchałem alipne clarion sony itp.(w podobnym przedziale cenowym) i naprawde nie ma słyszalenej różnicy w tych radiach.... - zaznaczam że to moje zdanie!

0
  • #9 29 Kwi 2006 14:27
    Dee Jay Gucio
    Poziom 20  

Wg mnie Boss to dobry sprzęt, wypowiadam się na ten temat ponieważ na co dzień mam możliwość odsłuchu sprzętu tej firmy http://www.audiosklep.pl/product_info.php?products_id=300 co prawda nie jest to radio lecz wzmacniacz ale tej samej firmy, spokojnie ciągnie on earthquake db-12" 220W RMS na całym zakresie częstotliwości, gdy stoję na światłach i mam bas na ok 30Hz (nie mylić z dudnieniem w "tubach") dookoła widzę wystraszonych kierowców, którym w samochodach trzęsą się wszystkie lusterka. Jakość wykonania wzmacniacza i jego cena przemawiają za zakupem tego sprzętu. Na moje ucho jakość dźwięku również jest ulokowana na wysokim poziomie, jest to sprzęt o kilka półek wyższy od jakichś pioneerków lub soniaków z tego przedziału cenowego. pozdro

0
  • #10 29 Kwi 2006 20:48
    StanislawB
    Poziom 10  

W pelni zgadzam sie z Dee Jay Gucio!!! Moj kolega ma to radio w Passacie:
    http://www.audiosklep.pl/product_info.php?cPath=52&products_id=264
    ...i musze przyznac ze jest niesamowite. Bo nie dosc ze masakruje basem szerokopasmowe glosniki to jakosc dzwieku jest naprawde na najwyzszym poziomie!!! Nawet stare plyty imponuja pod wzgledem wyraznosci "srodka" i gory". Ja mam 2 letniego soniacza i naprawde chowa sie przy nim, zarowno pod wzgledem mocy i jakosci dzwieku.
    Gdzies doczytalem ze oni robia jedne z najlepszych na swiecie wzmacniaczy samochodowych i chyba to jest prawda... Spojzcie na ten:
    http://www.audiosklep.pl/product_info.php?products_id=285
    stabilnie pracuje nawet przy oporze 0,5 Ohm!!!!
    A to jednak chyba juz cos swiadczy o klasie wzmacniacza.
    Dziwi mnie to ze ludzie ktorzy nie slyszeli jak brzmia te radyjka mowia cos na ich temat. Wiem ze najlatwiej powiedziec, ze nie ma co sie zastanawiac, tylko kupic Pioneerka czy Alpinka. A jednak pomimo niezbyt nowatorskiego designu radia te charakteryzuja sie naprawde bardzo wysoka jakoscia dzwieku. Gdy po raz pierwszy uslyszalem to radio to pol godziny siedzialem w samochodzie i delektowalem sie dzwiekiem. Musze jeszcze dodac, ze byly to tylko fabryczne glosniki.
    Ale oczywiscie i tak kazdy zrobi jak uwaza.
    pozdrawiam
    Stanislaw

0
  • #11 02 Maj 2006 22:01
    junior1978
    Poziom 10  

Co do sprzetu firmy BOOS ja jestem za sam mam całe car audio boosa i gra zarąbiscie, tylko cos mi się dzisiaj wzmacniacz spalił model IQ 400, jak ktos cos wie na temat tego wzmacniacza to prosze o pomoc

0
  • #12 04 Maj 2006 17:20
    Dee Jay Gucio
    Poziom 20  

Może napiszesz w jakich warunkach on się spalił, bo ludzie wbrew pozorom nie potrafią czytać w Twoich myślach :). pozdro

0
  • #13 04 Maj 2006 17:24
    junior1978
    Poziom 10  

Po prostu przestał grać, ale to już nie aktualne juz naprawione, działa jak na 100% , a przyczyną był kabel sygnałowy, po prostu nie było w nim prądu, zamieniłem kable i podłączyłem pod kabel od elektrycznej anteny i już działa

0