Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tonsil wprowadza membrany z bio-celulozy!!!!

30 Maj 2003 15:14 3086 12
  • Poziom 2  
    8O Tonsil wprowadza membrany z bio-celulozy!!!!

Wyprodukowany głośnik średnio-wysokotonowy jest konstrukcją nową na skalę światową.
    Membrana do tego przetwornika z modyfikowanej celulozy bakteryjnej została opatentowana i wysoko oceniona przez Międzynarodowe i Belgijskie Jury.
    Otrzymała srebrny medal na 49 Światowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technologii w Brukseli "Eureka 2000" (49th World Fairs of Invention, Researches and New Technology, Brussels "Eureka 2000").

Celuloza pochodzenia bakteryjnego jest materiałem, który w dużo większym niż inne stopniu pozwala na zbliżenie się do właściwości tzw. "idealnie sztywnego płaskiego tłoka".
  • Poziom 21  
    Wow skąd takie informacje ,można gdzieś o tym więcej przeczytać ??
  • Poziom 16  
    Jeżeli się dowiem gdzie mogę kupić dobry głośnik Tonsila to zmienię zdanie o tej firmie. Póki co o tym głośniku słyszę od dawna ale go nigdzie nie widać - może to fantom laboratoryjny ...
  • Poziom 43  
    co z tego oni ponoć nie mają nawet pieniedzy by to wdrożyć . Tonsil może produkowac dobre głośniki lecz nie ma na to kasy. pewnie jak sie pokażą to prędzej za granicą
  • Poziom 21  
    Wymyślać technologie też sie opłaca byleby ktoś chciał ją kupić ...
  • Poziom 11  
    cicho bo wydali akcje - i za kapuste robia modernizacje - wiec badzmy dobrej mysli :-)
  • Poziom 24  
    Jak sprywatyzują Tonsila będzie robił głośniki na poziomie Vify i zarabiał krocie. Mieszkamy w złodziejskim kraju rządzonym przez idiotów, więc to nastąpi dopiero za jakiś czas. Jak Tonsil będzie nasz to nic nie zdziała.
  • Poziom 11  
    Popieram zdanie igod'a. Zyjemy w kraju złodzieji. Moeże niedługo tonsilzacznie coś produkować ale narazie nic ciekawego z tej fabryki na rynku nie ma
  • Poziom 14  
    Tak sie składa ze do Tonsila mam po sasiedzku, byłem swego czasu w tej 'fabryce' kilka kobiet recznie dłubie, fabryka juz dawno umarła....
    skalep firmowy..

jesli chodzi o ich sprzet to w samochodzie mam suba Sasa oraz w domu tez Tonsilowski sub, w kategorii cena jakośc ciezko znależc coś lepszego.

Były wysoko postawiony pracownik otworzył konkurencje w tym samym miescie i sciaga sprzet Dexona...

Pozdrawiam!
  • Poziom 20  
    Jeżeli w Tonsilu zacznie się coś ciekawego dziać, to najprawdopodobniej wykupią go niemcy czy inne france i tyle będze po naszej pięknej firmie. Zacznie produkować głośniki dobrej jakości na rynki zachodnie, ceny będą porównywalne z Vifą i tacy jak my będą sobie mogli pooglądać na wystawie ich produkty :P
    Nie muwiąc już o dochodach firmy które wypchają kieszenie nowego właściciela, a nasz kochany rząd będzie jeszcze przyklaskiwał temu, bo "Teraz Polska", i nasza rodzima firma.
  • Poziom 43  
    po prostu go kupią zaczną robić chłam , tak jak na przykład disney kupił prawa do muppet show widzieliście jakiś ostatni odcinek tej serii. Na w proeuropejskiej dziecięcej Angorce przeczytałem , że Polska jest jednym z cołowych producentów telewizorów w Europie (??) Chyba niedorzeczeństwo chyba największym skłdaczem złomu z singapuu . Albvo np. telewizory Elemis , ostatnio w realu super mega okazja DVD + komplecik kinka domowego wewnątrz telewizora patrze - elemisy to były chyba poslkie patrze z tyłu a tam MADE IN TURKEY Jeszcze lepsza jest czekolada Goplana - Adas Małysz mówi Polska Czekolada tworzona z pasją = kraj wytwarzania WĘGRY
  • Poziom 16  
    Na stronie www.conrad.pl zauważyłem konstrukcje Tonsila, które ciężko znaleźć w sklepie. Ciekwe czy są to jakieś nowe konstrukcje?
  • Spec od akustyki
    WITAM ,PANOWIE TO SĄ MRZONKI ze strony internetowej fakt taki glosnik wyprodukowano przeszło rok temu ,można znależć na stronie TONSILA fachowa recenzje na ten temat,ale nic poza tym.Nie ma tych głośników w sprzedaży powszechnej.I to tyle, dobra polska myśl techniczna ale nie idzie to w parze z możliwościami wytwórczymi.OSTATNI GASI ŚWIATŁO

:arrow: POZA TYM W KWESTII ZŁODZIEJI
    Wielokrotnie (widać to na forum z wypowiedzi) jego użytkownicy nieświadomie bądż świadomie korzystają z ich usług(giełda).

Scalone posty-9 minut