Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motocykl problem ze światłami

29 Kwi 2006 08:37 1056 5
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich potrzebuje małej pomocy a zarazem porady,
    niby mam zrobiona całą instalację w motocyklu z instalacją 6v,ale po podłączeniu swiateł tylnich tz stop i postojówka świeci równocześnie a jak przycisnę stop wówczas drogowe przygasa ,podłączone na 2 żarówkach i oddzielnych kablach ze wspulną masa ,pozdrawiam i czekam na porady oraz wypowiedzi
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    witam.
    mam takie pytanie czy przednie światło jest zasilane z akumulatora? i jeszcze jedno nie wiem o co chodzi w stwierdzeniu podłączone na dwóch żarówkach chodzi ci o stop i pozycję z tyłu czy tak?
    opisz jaki to motocykl i czy instalacja jest robiona wg. schematu
    może być tak że żarówka pozycji ma podaną na stałe masę a stop ma podany plus i załączany jest masą.
    robiłeś instalację od podstaw czy jakaś część instalacji już była?
  • Poziom 11  
    instalacja już była przynajmniej częściowo, z aku zasilany jest tył ,sygnał ,i stop, motocykl to osa m52, z tyłu mam założone 2 żaróweczki oddzielnie, dzięki za odzew
  • Poziom 24  
    Cos jest poknocone , zrób tą instalację po swojemu , to żadna filozofia bo to kilka kabelków a bedziesz miał kłopot z głowy.
    A może akumulator jest za słaby i przygasa bo jest za mało wydajny. Podłącz prostownik pod akumulator i wtedy probuj swiatła
  • Poziom 15  
    Popatrz na schemat WFM "Osa" ze strony podanej przez "olador". Sprawdź co masz źle podłączone. Najpierw badaj stop bez włączania świateł. Jak będzie dobrze świecił zajmij się resztą, to bardzo prosty schemat, dasz rady.