Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

"trzeszczące"głośniki gdy sie dzwoni przez telefon

dzejdzej10 29 Apr 2006 11:15 6679 6
    dzejdzej10
    Level 10  
    Może juz ten temat był rozwiązywany, ale nie moge znaleźć..szukałem długo.
    I więc o co chodzi z tym "trzeczszenie" jakby fale przez niego przechodziły. Telewizor tak wariuje gdy dzwonie przez telefon i głośniki od komputera. Odejście od tych urządzeń kończy problem, no ale nie chce mi sie co chwile wstawać. Jest to bardzo denerwujące. Co wymienić?? Co zrobić??

I jeszcze może grugie pytanko, mam jakis stary telewizor i przy zmianach "kamery" w filmach głośnik trzeszczy mi. Niby trzeba wymieńic jakiś kondensator..no ale jaki??

z góry dziękuje za odpowiedźi

pozdrawiam
    kriss51
    VIP Meritorious for electroda.pl
    jesli chodzi o zmiane tresci obrazu,a usterka wyglada tak ze przy jasniejszym obrazie slychac szum to masz zle zestrojony tor foni.pozdro
    Wojtek(KeFir)
    Level 42  
    kolesiowy robi TYBYDYP w głosnikach i faluje TV jak przez koma gada..! a nie jakiś tor fonni.. :/

mie tez tak robi.. i niemam pojęcia co to łapie..
    adi87
    Level 18  
    Wojtek, może nie zauważyłeś ale kolega dżejdżej10 zadał 2 pytania a kriss51 odpowiedział na to drugie... Pozdrawiam
    rusala
    Level 22  
    to cale "TYBYDYP" to normalka, czasem lapie nawet jak sasiad rozmawia przez komorke. Jest to szczegolnie slyszalne na glosniczkach komputerowych typu "pierdziawki" na przyzwojtym wzmacniaczu i kolumnach juz prawie tego nie slychac
    dzejdzej10
    Level 10  
    Jak zestroic ta fonie to nie wiem, nie ma takeij opcji w menu telewizora.

Wiec jak trzeszczy gdy sie gada przez kom toj est normalka i nic z tym nie zrobie-chyba ze dobre glośniki i tv.

Ok

dziękuje za odpowiedź

pozdrawiam
    macio8888
    Level 22  
    to "TYBYDYP" to sa zakłucenia spowodowane przez komórke. Telewizor jest tak samo podatny na te zakłócenia jak końcówki mocy, chyba, ze za w pożadnej obudowie.
    pozdrawiam macio8888