Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zabezpieczenie Audi B4 przed "chętnymi"

gajart 30 Maj 2003 19:27 2372 7
  • #1 30 Maj 2003 19:27
    gajart
    Poziom 13  

Witam wszystkich
    Mam taką prośbę: czy moglibyście mi doradzić co można zamontować z niestandartowych zabezpieczeń w moim autku bo chętnych nie brakuje a autko stoi przed blokiem.
    Myślałem o jakimś prostym niestandartowym radiowym powiadomieniu że z autkiem coś nie tak.
    Proszę o jakieś sugestie pomysły itp.
    Pozdrawiam.

0 7
  • #2 30 Maj 2003 19:45
    Pschemek
    Poziom 23  

rodzaj silnika?
    rocznik?
    czy zamonowany jest gaz?
    jakie zabezpieczenia już posiada?

0
  • #3 30 Maj 2003 20:16
    gajart
    Poziom 13  

Audi 80 b4 1.9 Tdi r. 95
    zabezpiecz: immobil fabryczny w kluczyku i immob. niestandart. montowany przez poprzedniego właściciela

0
  • #4 30 Maj 2003 23:07
    midas78
    Poziom 19  

Jest taki patent, ze masz ukladzik w aucie i ukladzik w breloczku przy pasku. Jak wsiadasz do auta (albo wczesniej) to wlaczasz sobie ustrojstwo przy pasku i mozesz jechac. Jak cie goscie wyciagaja z auta to urzadzonko w aucie traci kontakt z tym na pasku i za pare minut odcina zaplon (albo cos innego).
    To samo jak siedzisz w domciu. Nadajnik w pasku jest poza zasiegiem odbiornika i tez nici z zapalanenia.

0
  • #5 31 Maj 2003 00:42
    Pschemek
    Poziom 23  

ja osobiście uważam, że najlepszym zabezpieczeniem jest autoalarm, (aby samóchód odpalić najpierw trzeba do niego wejść- osobiście widziałem jak od wyjącego uciekali) - jezeli chodzi o odcięcie to może zasilanie fabryczego immobilazera, albo czytnik przy kierownicy...

0
  • #6 27 Sie 2004 22:59
    Murzyn23
    Poziom 10  

heh no to bardzo kiepskich złodziei miałeś szanse zobaczyć, dla tych prawdziwych alarm to pestka a otwarcie samochodu jeszcze mniejszy problem dla tych którzy naprawde się w tym trudni. Także np przełącznik odcinający dopływ paliwa pod siedzeniem albo coś podobnego, ja wycigam sterownik od gazu i licze na to że jakby ktoś miał zamiar mi zwinąć samochodzik to żeby nie bardzo znał sie na tym co robi pozdrawiam

0
  • #7 27 Sie 2004 23:01
    Murzyn23
    Poziom 10  

heh no to bardzo kiepskich złodziei miałeś szanse zobaczyć, dla tych prawdziwych alarm to pestka a otwarcie samochodu jeszcze mniejszy problem dla tych którzy naprawde się w tym trudni. Także np przełącznik odcinający dopływ paliwa pod siedzeniem albo coś podobnego, ja wycigam sterownik od gazu i licze na to że jakby ktoś miał zamiar mi zwinąć samochodzik to żeby nie bardzo znał sie na tym co robi pozdrawiam

0
  • #8 27 Sie 2004 23:57
    czmiel
    Poziom 15  

jak masz kasę, to polecam system zdalnej lokalizacji, a jeśli nie to dwa zawory na paliwo każdy sterowany osobnym modułem antynapadowym

0