Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie wtyczki do słuchawek z głośnikiem. Nic nie słychać.

30 Kwi 2006 11:28 1650 9
  • Poziom 13  
    witam otoz mam problem z podpieciem wtywczki do sluchawek z glosnikeim jak podpinam kable ze soba to po podlaczeniu do wiezy nic nie slychac co mam zrobic
  • Poziom 38  
    Napisz coś więcej,jakiś rysunek,zdjęcie,bo nie wiadomo o co chodzi :D
  • Poziom 21  
    Sprobuj przylutować , kable od słuchawek są lakierowane - więc je ładnie rozwiń jeśli są kolorowe i elegancko można zdrapać troszki tego lakieru, jeśli to nie o to chodzi tylko podpinasz kabel od wyjścia na słuchawki do "głośnika" (kolumny) to .... musisz napisać coś więcej :] to są tylko domysły.
  • Poziom 13  
    bo sa dwie te oslony na kable no i z jednej wychadza po dwa kabelki kazdy jest innego koloruto one maja do siebie przylegac czy co?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Kosz. Nastepny temat tak sformulowany i wymagajacy kilku postow wyjasnienia bedzie nagrodzony ostrzezeniem...
  • Poziom 13  
    ja chce tylko pomocy czy to tak trudno zrozumiec forum jest po to aby komus cos wytlumaczyc
  • Warunkowo odblokowany
    damian2008 napisał:
    ja chce tylko pomocy czy to tak trudno zrozumiec forum jest po to aby komus cos wytlumaczyc

Więc łaskawco wytłumacz o co ci chodzi, bo za cholerę nie można zrozumieć... Znaki interpunkcyjne nie gryzą :D
  • Poziom 28  
    Jemu pewnie chodzi o to, że jak wsadzi wtyczkę od chawek, to głośniki przestają pyskować :)
    Psia krew, kawę se na gacie wylałem ze śmiechu