Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Flash is no responding- Mp3 Player

30 Kwi 2006 15:19 2866 6
  • Poziom 14  
    Witam
    Mam mały problem:D
    Podczas update firmware przy mp3 playerze w programie "Mp3 Player Update Tool" Wyskakuje mi komunikat "Flash is no responding" lub niekiedy "Unkown flash type" nie wiem co może być tego przyczyną. Próbowałem już Wszystkimi programami które udało mi się znaleść tj. Mp3 Player Update Tools v: 1.22; 1.28; 1.39; 1.43; 1.45; 3.06 i zawsze jest to samo:cry: Próbowałem już zwierać nóżki na procesorze i pamięci
    Mój player to:

Digital Mp3 Player 256Mb
    Pamięć: Hynix HY27UF082G2M
    Procesor: AMP2051
    Płyta główna MP-706Ev1,3-GCFM MAIN

P.S Podczas prób upgradu wyświetlacz zapala się na różne kolory w zależności od firmware'u ale żadne firmware nie chce się do końca wgrać.

PROSZĘ O POMOC:!:

Poniżej foto mojego playerka
  • Poziom 23  
    Mam podobny z podobnymi objawami.. drogą dedukcji doszedłem, że u mnie padła pamięć.

--
    Pozdrawiam
    Artur
  • Poziom 26  
    Mam firmware zgrany z tego samego modelu, mogę ci podesłać. Wtrybie ADFU (po zwarciu nóżek) można wgrać tylko full firmware, więc dlatego przy niektórych moga wyskakiwać te błędy.
  • Poziom 14  
    Witam!
    Cytat:
    Mam firmware zgrany z tego samego modelu, mogę ci podesłać.

Byłbym wdzięczny gdybyś mi to przesłał na e-mail lukaszmaszner(małpa)wp.pl
    Cytat:
    Wtrybie ADFU (po zwarciu nóżek) można wgrać tylko full firmware, więc dlatego przy niektórych moga wyskakiwać te błędy.

Które nóżki trzeba zewrzeć licząc od kropki??
    Z góry dziękuję i pozdrawiam ŁukaszEK_ZENER
  • Poziom 14  
    Niestety plik który wysłałeś nie działa:cry:
    A tak poza tym to mam już ten plik sciągnięty z s1mp3.org i niestety on także nie działa już nie mam pojęcia co może być nie tak.
    Komputer rozpoznaje mi go jako: USB 2.0 (FS) ADFU Device
    i nie pojawia się dodatkowy dysk.
    Proszę o pomoc:!:
  • Poziom 26  
    Bo ten, który ci wysłałem i ten, który zciągnąłeś z s1mp3.org to flasze zgrane z innych plajerów, czyli nie dadzą się wgrać w trybie ADFU! Musisz najpierw sprawić, żeby twój odtwarzacz był widoczny w systemie jako dysk, dopiero wtedy możesz wgrać flasza, którego ci podesłałem. Musisz metodą prób i błędów wgrywać inne full flasze (bo do swojego modelu na 100% nie znajdziesz), aż komputer zobaczy dysk.