Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośniki kina domowego Elta

30 Apr 2006 13:53 963 1
 • Level 10  
  Witam
  Prosiłbym was o pomoc jestem w posiadaniu 2 takich samych zestawików są to modrle 8884cls
  W pierwszym gdy podłącze głosnikido subufera niereagują na nic (jak się przyłoży ucho do satelitek słychać lekkie szumy.
  W drugim przypadku niepodłączyłem satelitek bo jak tylko podłącze sam subufer zaczyna walić głośnik niskotonowy i pozatym na nic niereaguje.

  Bardzo bym prosił czy da to się jakoś naprawić w warunkach domowych albo ile ewentualnie powinna kosztować taka naprawa u elektronika.
 • Level 32  
  Witam.
  Ponieważ już ósmy raz prosisz o pomoc w tym temacie ( https://www.elektroda.pl/rtvforum/search.php?search_author=czajka4&showresults=posts ) zdecydowałem się nie na wpis moderacyjny, ale na odpowiedź.
  Przede wszystkim proszę Cię o niezakładanie nowego , takiego samego tematu w przypadku nieotrzymania pomocy. Proszę wtedy w tym temacie o post o treści np. "ponawiam prośbę o pomoc" lub w podobnym stylu.
  Jeżeli chodzi o meritum sprawy , to osobiście nie potrafię Ci pomóc , ponieważ nigdy jeszcze takiego zestawu nie naprawiałem. Nie napisałeś również , czy sam coś sprawdziłeś , rozkręciłeś , dokonałeś jakichkolwiek pomiarów oprócz podstawienia tych dwóch zestawów ; czy obecnie masz podłączony inny , sprawny zestaw do kina domowego czy korzystasz z któregoś z tych uszkodzonych. Nie podejmuję się również określenia kosztów naprawy, ponieważ są one z reguły znane dopiero po zlokalizowaniu uszkodzonych elementów (cena i koszt zakupu tych elementów + robocizna). Ze względu na to , że na forum nikt do tej pory nie potrafił Ci pomóc , a i Ty sam nie rozwiązałeś tego problemu to może pewnym rozwiązaniem będzie określenie warunków naprawy w jakimś Serwisie ?
  Dla kolegów z forum którzy potrafiliby pomóc w tym temacie zdjęcie i podstawowe parametry zestawu dostępne np. tutaj :
  http://www.hurt.market-az.pl/index.php?d=produkt&id=241
  Pozdrawiam.