Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki kina domowego Elta

czajka4 30 Kwi 2006 13:53 825 1
  • #1 30 Kwi 2006 13:53
    czajka4
    Poziom 10  

Witam
    Prosiłbym was o pomoc jestem w posiadaniu 2 takich samych zestawików są to modrle 8884cls
    W pierwszym gdy podłącze głosnikido subufera niereagują na nic (jak się przyłoży ucho do satelitek słychać lekkie szumy.
    W drugim przypadku niepodłączyłem satelitek bo jak tylko podłącze sam subufer zaczyna walić głośnik niskotonowy i pozatym na nic niereaguje.

Bardzo bym prosił czy da to się jakoś naprawić w warunkach domowych albo ile ewentualnie powinna kosztować taka naprawa u elektronika.

0 1
  • #2 30 Kwi 2006 15:55
    Jaś Kula
    Poziom 32  

Witam.
    Ponieważ już ósmy raz prosisz o pomoc w tym temacie ( https://www.elektroda.pl/rtvforum/search.php?search_author=czajka4&showresults=posts ) zdecydowałem się nie na wpis moderacyjny, ale na odpowiedź.
    Przede wszystkim proszę Cię o niezakładanie nowego , takiego samego tematu w przypadku nieotrzymania pomocy. Proszę wtedy w tym temacie o post o treści np. "ponawiam prośbę o pomoc" lub w podobnym stylu.
    Jeżeli chodzi o meritum sprawy , to osobiście nie potrafię Ci pomóc , ponieważ nigdy jeszcze takiego zestawu nie naprawiałem. Nie napisałeś również , czy sam coś sprawdziłeś , rozkręciłeś , dokonałeś jakichkolwiek pomiarów oprócz podstawienia tych dwóch zestawów ; czy obecnie masz podłączony inny , sprawny zestaw do kina domowego czy korzystasz z któregoś z tych uszkodzonych. Nie podejmuję się również określenia kosztów naprawy, ponieważ są one z reguły znane dopiero po zlokalizowaniu uszkodzonych elementów (cena i koszt zakupu tych elementów + robocizna). Ze względu na to , że na forum nikt do tej pory nie potrafił Ci pomóc , a i Ty sam nie rozwiązałeś tego problemu to może pewnym rozwiązaniem będzie określenie warunków naprawy w jakimś Serwisie ?
    Dla kolegów z forum którzy potrafiliby pomóc w tym temacie zdjęcie i podstawowe parametry zestawu dostępne np. tutaj :
    http://www.hurt.market-az.pl/index.php?d=produkt&id=241
    Pozdrawiam.

0