Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak uruchomić program PLANET WL-U356A w koncie ograniczonym?

30 Kwi 2006 20:03 2113 6
  • Poziom 16  
    Mam internet od AirBites, aby działał potrzeba uruchomić program PLANET WL-U356A ale nie da się go uruchomić w koncie ograniczonym lesc w koncie administratora działa bez problemu, co zmienić aby działał w koncie z ograniczeniami ??
    Z góry dzięki jeśli potrzebne jakieś informacje odpisze jak najszybciej
    P.S. Mam XP Profesional
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    O ile mi wiadomo, to PLANET WL-U356A jest oznaczeniem karty sieci bezprzewodowej, a nie programu. Proszę dokłądnie opowiedzieć. co kolega naprawdę potrzebuje zrobić i czy zna hasło administratora systemu?
  • Poziom 18  
    Jeśli jest to program do łaczenia się z punktem dostępowym internetu, to sam windows potrafi się łączyć z tymi punktami bez dodatkowego oprogramowania.
    Jesli koniecznie zależy Ci na uruchamianiu tego programu i znasz hasło administratora, to klikasz na ikonę programu prawym przyciskiem myszy przytrzymijąc shift i wybierasz opcję "uruchom jako".
  • Poziom 16  
    Jestem administratorem systemu.
    Mam dwa konta ograniczone dla dzieci aby mogły grać i wchodzić do internetu niestety bez uruchomienia Planet WL-U356A nie idzie się połączyć, chcę aby ten program u nich działał i żeby mogly wchodzić do internetu a nie wołać zawsze mnie (po uruchomieniu Planet w moim koncie administratora działa w wszystkich kontach)
  • Poziom 18  
    Nie wiem dokładnie czym jest ten program, ale jeśli służy do łączenia się z punktem dostępowym (radiowym) to proponuję uzyć wdudowanej w windows obsługi sieci bezprzewodowej (tak właśnie ja mam zrobione u siebie). Prosze kliknąc dwa razy na ikonę połaczenia bezprzewodowego w zasobniku (tray), wybrać "pokaż sieci bezprzewodowe", "zmień ustawienia zaawansowane", w zakładce "sieci bezprzewodowe" proszę zaznaczyć "Użyj systemu Windows do konfiguracji sieci bezprzewodowych", dalej znowu "pokaż listę sieci bezprzewodowych" i "odświerz listę sieci". Proszę wybrać nadajnik z którym Pan się łączy i wpisać ewentualnie hasło. Program Planet musi być w tym czasie wyłaczony, konfiguracji należy dokonywać na koncie administratora. Od tej pory Windows automatycznie będzie się łączył z siecią i żadne zewnętrzne oprogramowanie nie będzie potrzebne.
  • Poziom 18  
    Na tych obarzkach widać, że nie potwierdziłeś klucz sieciowego, ile znaków ma twoje hasło? Spróbuj pokombinować z wyłączaniem uwierzytelniania. Czy jak pokaże się lista sieci, to przy twoim punkcie dostępowym jest symbol kłódki? Kliknij dwa razy na swój nadajnik w liście sieci, jak poprosi o hasło to je podaj.