Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jestem zainteresowany skanerem Uniden 780 XLT...

01 Maj 2006 19:02 1713 7
  • Poziom 10  
    Proszę o pomoc jestem zainteresowany skanerem Uniden 780 XLT lub innym do nasłuchu słuźb straży pozarnej itd. Czy jesli bym sprowadził taki z USA działałby w Polsce ? , czy umożliwia on nadawanie ?? Czy posiada częstotliwości CB ?? Proszę o pomoc bede bardzo wdzięczny
  • Moderator
    Cześć .

Google masz wykasowane ?

Wszystko na temat tego skanera jest w internecie .
    Odpowiedź na twoje pytania znajdziesz tutaj :

http://www.pro-fit.pl/oferta/z_ubc780xlt.htm

Strona po polsku , na wypadek nieznajomości ... :) Wszystko jest dokładnie napisane . Wystarczy przeczytać .
    Jeżeli nie rozumiesz jakiegoś wyrazu , skopiuj go i wklej w Googlach . Znajdziesz wyjaśnienie .
    Google znajdziesz tutaj :
    http://www.google.pl/
  • Poziom 10  
    ok to jest ok ale nie ma tu napisane czy sprzet sprowadzonyy z USA bedziee działal w Polsce ? czy umożliwia on nadawanie ? Czy posiada częstotliwości CB ?? wiec ta strona nie jest odpowiedzią na moje pytania niestety
  • Warunkowo odblokowany
    radzio324 napisał:
    czy umożliwia on nadawanie ?

"Skaner bazowo-przewoźny firmy znanej firmy UNIDEN
    Obiór w zakresie od 25 MHz do 1.3 GHz "

radzio324 napisał:
    Czy posiada częstotliwości CB ??

"• Zakres częstotliwości: 25MHz - 1300MHz
    • Odbiór emisji: AM, FM, WFM, NFM "

CB to pasmo 27MHz

radzio324 napisał:
    wiec ta strona nie jest odpowiedzią na moje pytania niestety

ta strona jest odpowiedzią, której nie rozumiesz
  • Moderator
    radzio324 napisał:
    ok to jest ok ale nie ma tu napisane czy sprzet sprowadzonyy z USA bedziee działal w Polsce ? czy umożliwia on nadawanie ? Czy posiada częstotliwości CB ?? wiec ta strona nie jest odpowiedzią na moje pytania niestety

Skoro nie napisali , to ja Ci napiszę :

Napisali , że : " służy do nasłuchiwania " to znaczy , że tylko do tego służy . To jest skaner odbiorczy , a takowe sprzęty nie służą do nadawania .
    Napisali , że radio ma :
    "Zakres częstotliwości: 25MHz - 1300MHz
    • Odbiór emisji: AM, FM, WFM, NFM
    • Dostępny krok strojenia: 5, 7.5, 10, 12.5, 25, 50, 100 kHz"
    A to znaczy , że odbiera CB ( pasmo 27 MHz ) .
    Megacherce Amerykańskie i Polskie są takie same , więc radio w Polsce będzie działało .
    To wszystko jest napisane na stronie , którą podałem .
    Może , zanim kupisz to radio , warto zainwestować w swoją podstawową wiedzę i poznanie podstawowych pojęć i zwrotów używanych tej dziedzinie .

edit . Widzę , że trochę się spóźniłem z odpowiedzią , ale to nic :)
  • Poziom 10  
    ok dzieki wielkie za wyjasnienie :D
  • Pomocny post
    Moderator
    Cześć .

Super , że mogliśmy być pomocni .
  • Poziom 27  
    A ja chcialbym, zeby w tym dziale byl moderator, ktory bedzie usuwal z forum debilne zapytania np. takie jak te :) Niestety ale coraz wiecej uzytkownikow forum chce aby miec na tacy wszystkie informacje, a ja proponuje uzyc zwoja i kliknac "szukaj" i samemu sie postarac o odpowiedz, jezeli nic nie uda sie znalezc to dopiero mozna zapytac na forum... ;)