Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Vectra B Nie działa centralny z pilota

02 Maj 2006 19:55 14785 12
  • Poziom 16  
    Witam wszystkich opel manów może ktoś wie co zrobić bo nie działa mi centralny z pilota. Auto stało jakiś czas bez prądu. Dzięki za wszystkie porady.
  • Poziom 10  
    musisz albo wymienić baterie w kluczyku, albo włóż kluczyk do stacyjki i przekręć ja żeby zaświeciły się kontrolki a potem naciśnij przycisk w kluczyku i przytrzymaj go parę sekund. powinno zadziałać!:D
  • Poziom 17  
    Raczej na odwrot! Pierwsze nacisnij przycisk w pilocie do zamkniecia centralnego i tak trzymajac zaloncz zaplon.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    całkoiem możliwe. dawno temu to robiłem.
  • Poziom 15  
    sprawdz tez instalacje elektryczna a szczegolnie polaczenia masowe
  • Poziom 10  
    Jak stało bez prądu to musisz wysterować: na przekręconym zapłonie przytrzymujesz przycisk (lub 2 - zależy jaki pilot masz) przez parę sekund aż central zamknie sie i otworzy.
  • Poziom 16  
    Na włączonym zapłonie przytrzymałem pilota i po chwili zamek sie zamkną, ale drzwi od kierowcy nie chcą się zamykać. co mam z tym zrobić.
  • Poziom 17  
    Witam - ale prubowałeś np: od środka , pozamykane drzwi i od pasażera pociągnąć za rygiel , czy drzwi pasażera się zamkną i otworzą .
  • Poziom 17  
    najprostsza sprawa to kupić jakliś prosty sterownik zamka z pilotami i wpiąć go do oryginalnego sterownika, znajduje on sie po stronie pasażera na przednim słupku, aha i prawdobodobnie padł Ci siłownik w drzwiach kierowcy(standart) zastąp go uniwersalnym i po problemie
  • Poziom 11  
    WItam
    Niedawno kupiłem opelka i mam w pilocie centralny i allarm ale właściciel powiedział że odłączył allarm i teraz nie mam alarmu i nie działa centralny z pilota tylko jak przekręce kluczykiem.. czy ktoś wie w którym miejscu może być rozłączony????
  • Poziom 14  
    Pytanie czy sterowanie centralnym zamkiem masz w kluczyku. Jeżeli tak to przekręć stacyjkę az zapalą się kontrolki jednoczesnie przycisnij przycisk zamykania. przytrzymaj około 3-4 s sprawdz czy central zaskoczył.
    Jezeli sterownik nie jest fabryczny musisz mi podać nazwę z modułu a podam ci dalsze procedury.
  • Poziom 16  
    Jest uszkodzony siłownik. Dzieki za porady.