Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KX-TD1232 problem z jedną linią wewnętrzną

05 Maj 2006 15:35 950 3
  • Poziom 10  
    Cześć.

Mam problem z programowaniem centrali.
    Na jednej z lini wewnętrznej występują krótkie dzwonki generowane samodzielnie przaez centralę. Nie jest to linia wewnętrza przypisana w do żadnych dodatkowych funkcji ( JACK 18 - drugi na karcie rozrzerzeń ). Problem jest następujący: po podłączeniu telefonu podniesieniu i odłożeniu słuchawki centrala automatyczne ganeruje 6 krótkich dzwonków. Potem centrala generuje taką samą serię co jakiś czas. Sygnał w słuchawce po podniesienu też nie jest normalnym sygnałem centrali lecz zaczny się sekwencją ( s-s---s-s---ssssss ) s sygnał --- przerwa długa -przerwa krótka.

Postanowiłen opisać problem w trochę dłuższy sposób bo jest dla mnie dziwny. Przekopałem instrukcje ale nie znalazłem w nich nic co opisywało by takie objawy.

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to byłbym wdzięczny za każdą pomoc.

Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Cytat:
    Postanowiłen opisać problem w trochę dłuższy sposób bo jest dla mnie dziwny. Przekopałem instrukcje ale nie znalazłem w nich nic co opisywało by takie objawy.

Nie wierzę, byś przeczytał instrukcje - tam jest to opisane.
    Ale wybierz na klawiaturze aparatu 790 (kasuje między innymi MW).
    A na przyszłość, naucz swoich klientów obsługi telefonu, aby nie naciskali niepotrzebnych klawiszy w czasie rozmowy (a dowiedzieć się, kto zrobił MW na Jacku18 można korzystajac właśnie z instrukcji)
  • Poziom 18  
    a w timerach ustawić alarm interval na 0 i spokój z dzwonkami
  • Poziom 10  
    To rozwiązuje problem. 790 kasuje ustawienia jacka i kasuje MV. Pozdrawiam.