Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SPRZEDAM Dwie kolumny Altus 75

kur diabeł 05 Maj 2006 23:25 1652 5
  • #1 05 Maj 2006 23:25
    kur diabeł
    Poziom 9  

Do sprzedania dwie kolumny Altus 75. W obydwu kolumnach głośnik wysokotonowy jest sprawny, działa bez zarzutu. Głośniki średnio- i niskotonowe w obu kolumnach miały wgniecione membrany (dziecięce paluchy dały znać o sobie). W jednej kolumnie głośnik niskotonowy był leciutko wgniecony i został 'wyciągnięty' przy pomocy szpilki, było w nim uszkodzone także zawiesznie co naprawiłem przy pomocy butaprenu. Głośnik średniotonowy miał wgniecioną membranę, którą wypchnąłem za pomocą szpilki, a także w jednym, krótkim miejscu lekko naderwane zawieszenie, do naprawienia tego też użyłem butaprenu. W drugiej kolumnie w głośniku średniotonowym wgniecona była membrana, co oczywiście skorygowałem przy pomocy igły, a także ponad połowa zawieszenia była pęknięta, co skleiłem butaprenem. Głośnik niskotonowy miał mocno wgniecioną membranę, jednak została ona wypchnięta, a zawieszenie sklejone butaprenem. Kolumny grają całkiem nieźle, basy też niczego sobie - chociaż zawieszenia były klejone to spokojnie odkręcałem na tych kolumnach wzmacniacz Altus Hi-Fi V600 na ponad połowę, przy odkręconym na full pokrętle BASS. W jednej kolumnie brakuje małej obręczy na Bass Reflex.
    Jak ktoś jest zainteresowany to walcie na gg: 1579340 i e-mail - wujko(malpa)tlen.pl i telefon - 1579340. Jestem z Wrocławia, sprzęt można u mnie w domu bez problemów przetestować.

• #2 05 Maj 2006 23:42
    Koffboy
    Poziom 18  

Tez mialem wgniecione kopulki, tez myslalem o szpilce ale odkurzaczem duzo latwiej :)

• #3 06 Maj 2006 00:57
    kur diabeł
    Poziom 9  

Odkurzaczem?! Próbowałem Kaercherem 3001 i jakimś Zelmerem i nic nie dalo - szpilka jest szpilka. Jakby ktoś chciał zdjęcia czy coś - mogę podesłać na maila.

• #4 06 Maj 2006 01:06
    Diabolix
    Poziom 16  

a sugerowana cena detaliczna :P?

• #5 06 Maj 2006 01:11
    kur diabeł
    Poziom 9  

Myślę, że 100 zł. Mogę je też wysłać pocztą.

• #6 07 Maj 2007 17:10
    bartek1992_15
    Poziom 12  

podeslij jakies zdjecia:)