Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

moduł komfortu octavia schemat

06 Maj 2006 09:17 5902 4
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich.Mam problem z el.szybami i lusterkami w mojej octavii 2002rok,75km , 1,6.Po ciężkich bojach stwierdzono,że nawala moduł komfortu.W serwisie krzyczą za coś takiego ponad 700pln.Numer katalogowy wg serwisu tego modułu to: 1C0 959 799 E 05L . Ja namierzyłem moduł o nr. 1C0 959 799. Czy jest taka możliwość ,że będzie on działał w mojej octavii,czzy musi być idealnie taki sam numer?Proszę o uwagi na ten temat
  • Poziom 14  
    Opisz dokladnie jakie sa objawy. Co dziala a co nie? Ile masz szyb elektrycznych itd.
  • Poziom 21  
    Hmmmmm
    po twoim opisie nie wygląda mi to na komfort
    opisz usterkę dokładni a a co pomogę nie działa ci tylko w jednych drzwiach czy w całym aucie więcej informacjiproszę
  • Poziom 14  
    Miałem coś podobnego.Uszkodzony moduł comfort z Octavi diesla nie pasował do Octavi z silnikiem AEE.Musisz to sprawdzic w ETCE
  • Poziom 10  
    Witam. nie działają w ogóle el.lusterka.jeśli chodzi o szyby to działają 2-3dni i przestaje działac najpierw jedna,potem druga.potem wystarczy zdjąc klemę z akumulatora i znowu działają.w momencie gdy chcę szybę podciągnąć ona podnosi sie kawałek do góry ,a potem opada na maxa w dół i przestaje wtedy działać