Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell Inspiron 3000 nie ładuje baterii

azerus 06 Maj 2006 17:49 2181 6
  • #1 06 Maj 2006 17:49
    azerus
    Poziom 9  

Witam

Dzis kieruje do Was pytanie ,poniewaz nie wiem w czym jest problem.Tak wiec mam Notebooka Dell Inspiron 3000 i bateria sie wogole nie laduje,poniewaz gdy wkladam baterie do laptopa to sprzet gasnie i dioda w zasilaczu.W zwiazku z tym mam pytanie co sie stalo:?:

Moderowany przez jankolo:

Temat wątku zmieniłem

• #3 06 Maj 2006 17:57
    konrad_adept
    Poziom 12  

Witam.
    Spróbuj na innej baterii, jeśli się będzie działo tak samo to wina lapka, jeśli nie to baterii. Miałem przypadek, co prawda w innym modelu Della ze jak włożyłem baterie to się zawieszał i to była wina baterii.

• #4 06 Maj 2006 18:08
    azerus
    Poziom 9  

Ok ale bardzo mi zalezy teraz aby mial baterie tak wiec mam pytanie czy nic sie nie stanie jesli naladuje ja zwyklym zasilaczem 20V z drukarki .

• #6 06 Maj 2006 19:27
    azerus
    Poziom 9  

Przed chwila rozmawialem z gosciem i doradzil mi owinac baterie w papier zawinac szczelnie w worek i wlozyc do lodowki na 3 dni.Tak wiec ide zamrozic baterie

• #7 07 Maj 2006 16:26
    konrad_adept
    Poziom 12  

HaHaHa spoko bez obrazy, ale nie kazał Ci potem odtańczyć taniec deszczu czy coś w tym stylu :D:D:D Takie zabiegi wpływają źle na ogniwa, jeśli je przemrozisz to stracą swoja pojemność i cześć:/ a jeśli to jakieś zwarcie wewnątrz baterii to albo w ogniwach, (jeśli tak to ogniwa są do wymiany), jeśli w elektronice to trzeba rozłupać baterie i przeglądnąć, co się w niej w środku dzieje. Ale nadal bym sprawdził na innej baterii czy to, aby na 100% wina baterii a nie jak kolega servistel pisał zwarcie w laptopie.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson