Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LEGENDFORD F-14 a oryginalny centralny zamek w CORSA B

Maciej Kucharczyk 07 May 2006 16:28 2408 5
 • #1
  Maciej Kucharczyk
  Level 10  
  Wlasnie zalozylem sobie alarm jak w temacie tylko nie potrafie podlaczyc go do fabrycznie zainstalowanego centralnego zamka. Czy CORSA B posiada jakas centralke, jesli tak to gdzie jest usytuowana i jak wykonac podlaczenie ?
 • #2
  carrier
  Car alarms specialist
  Sterownik central zamka jest na prawym przednim słupku na dole. Przewody otwórz zamknij to brązowy z czerwonym i brązowy z białym (-). Ale możesz je złapać w przewodach schodzących z drzwi.
 • #3
  Maciej Kucharczyk
  Level 10  
  zlapalem przewody o ktorych wspominasz wychodzace z drzwi kierowcy i z nimi eksperymentowalem ale: na schemacie pogladowym z centralki alarmu wychodzi 6 przewodow do obslugi centralnego zamka i sa one rozrysowane w wariancie podlaczenia bezposrednio pod silowniki z wykorzystaniem +i-. 2 przewody +12v zostawilem wolne, 2 podlaczylem do masy/jak na schemacie/,2 zamykanie/otwieranie polaczylem ze wspomnianymi przewodami zlapanymi przy drzwiach. W momencie zalaczenia alarmu centralny sie zamyka i zaraz potem sie otwiera /alarm pozostaje na czuwaniu/ Co zle robie??
 • #4
  carrier
  Car alarms specialist
  2 przewody, które na schemacie podłączone są do siłownika podłączasz w stronę drzwi, przewody na schemacie podłączone do + podłącz do -, a te na schemacie podłączone do - nigdzie nie podłączaj. Podłączenie na schemacie to tylko przykład.
 • #5
  Maciej Kucharczyk
  Level 10  
  jutro zastosuje sie do Twoich wskazowek i mysle ze w koncu zatrybi ? Dziekuje!
 • #6
  Maciej Kucharczyk
  Level 10  
  Wszystko zadzialalo jak nalezy ! Nie na wszystkim sie trzeba znac ? Jeszcze raz Dziekuje !