Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ZESTAW COMBO DVD A SUBWOOFER AKTYWNY

adrfab 07 Maj 2006 19:29 1025 2
  • #1 07 Maj 2006 19:29
    adrfab
    Poziom 2  

WITAM.OD RAZU ZAZNACZE ZA NIE JESTEM ZBYT OBEZNANY Z ELEKTRONIKA I PEWNIE WIELU Z WAS USMIECHNIE SIE NA WIDOK TEGO TEMATU.OD KOLEGI KTORY WYJECHAL DO ANGLI KUPILEM W SPADKU ZESTAW COMBO DVD -PANASONIC SC-HT335.CZY MOZNA DO TEGO SPRZETU PODLACZYC SUBWOOFER AKTYWNY-POSIADAM TAKI,JEST TO MIVOC SW 650A ?OGOLNIE BRZMIENIE TEGO ZESTAWU MNIE NIE ZADOWALA,CHCIALEM CO NIECO POPRAWIC,MOZE KTOS Z WAS MA DOSWIADCZENIA ZWIAZANE Z STOSOWANIEM W TEGO TYPU ZESTAWACH KOLUMN INNYCH NIZ FABRYCZNE.CZY MA SENS PODLACZANIE INNYCH SUBOW NIZ Z ZESTAWU.A MOZE DO SUBWOOFERA ORGINALNEGO WLOZYC GLOSNIK Z SUBA MIVOC?JAK ZASILIC AKTYWNEGO SUBA TZN.SKAD WYPROWADZIC SYGNAL.

0 2
  • #2 07 Maj 2006 19:35
    conQeror
    VIP Zasłużony dla elektroda

Witam

Po pierwsze możesz wyłączyć caps locka, a czy da się podłączyć suba aktywnego, zobaczy czy masz z tyłu wyjście na taki sub, będzie to pojedyńczy chincz.

Pozdrawiam

0
  • #3 07 Maj 2006 20:22
    adrfab
    Poziom 2  

CAPS LOCK...Wylaczony.W tym zestawie nie ma wyjscia na subwoofer aktywny.Sa tylko standartowe tzn.zaciski na 5.1.Generalnie chcialbym uzyskac informacje czy jakiekolwiek polepszanie brzmienia w tego typu zestawach ma sens.Szkoda mi odstawiac tego Panasonica do szafy-ma 3 miesiace i kupilem go okazyjnie za 500.Chcialem w jakikolwiek sposob poprawic dzwiek.Teraz orginalny subwoofer "dudni"Na probe podlaczylem kolumny od wiezy Kenwood o impedancji 6 Ω /czyli takiej jak kolumienki orginalne/ ale dzwiek z nich byl raczej zlej jakosci,znikomy bas mimo ze one potrafia dosc ladnie zagrac.

0