Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pytanie o sprzęt audio....

Iwan190 08 May 2006 19:43 1246 12
  • Helpful post
    crazy_88
    Level 42  
    zamiast tych wynalazkow polecam zainwestowac w:
    sub stx:
    http://www.stx.pl/index.php?vMenu=2&vMenuItem=0&vSubPage=365
    i do tego taki wzmacniacz:
    http://allegro.pl/item102605065_super_okazja_monacor_hpb_602_najtaniej_.html

jesli chodzi o glosniczki na przod to przydalo by sie wygluszyc drzwi i zakupic jakis porzadny odseparowany zestaw czy mialbys srodki finansowe okolo 300 zloty na to?
    tabaluszek
    Level 23  
    Bardzo dobra propozycja ;)
    Iwan190
    Level 10  
    a ten sprzent co podałem to jest zły?? ja na tym wogule sie nie znam więć sie pytam ...dzieki z góry
    luk1980
    Level 22  
    Witam
    Z tubami i podobnymi żeczmi omijał bym z daleka .Skrzynia tylko i wyłącznie boschmann omijać z daleka.
    Giero2
    Level 11  
    Taki magnat czy też inne cudo zajmie ci sporo miejsca a marnie zagra a już o jakości nie wspomnę i tyle takie moje zdanie
    Iwan190
    Level 10  
    a ten głosnik stx przydało by się wlorzyć w jaks skrzynie ??? a gdzie mogę ją dostac?? i jaka wogule ma onabyć?? a moze polecacie jeszcze coś innego??
    crazy_88
    Level 42  
    jesli nie mozesz samodzielnie zrobic skrzyni mozesz ja kupic na allegro badz zlecic jakiemus stolarzowi najlepiej zeby byla to skrzynia z mdfu o litrazu okolo 35 litrow a jakiej muzyki sluchasz? do techno bedzie lepsza bass reflex
    szpara
    Level 28  
    Ten stx w closed chyba nie zagra dobrze. Ja go mam w 40l basreflex strojenie 43hz i przy techno dobrze sobie radzi.
    -ArtuR-
    Level 21  
    ten glosnik nie nadaje sie do zamknietej. poniewaz niski QTS
    tabaluszek
    Level 23  
    obudowa bassreflex do niego tylko sie nadaje ;)
    cywa
    Level 16  
    Dzieki Bogu zdarzylem to zobaczyc.... !

Co do zestawu nr 1
    Wzmacniacz alpharda mozesz sobie obic o kant d*** :) Podziel jego moc przez 15 to bedziesz mial prawdziwa rms :)
    Co do tuby magnat - eh od BIEDY moze byc, z tego przedzialu cenowego wszystkie magnaty robia duzo buczenia i "cisnienia" basu z niego to bedziesz mial ale takiego ze zadnych innych tonow nie bedziesz slyszal, poza tym napewno nie pod tym wzmacniaczem !! :)

Zestaw nr 2
    Z tym glosnikiem mialem stycznosc na pokazie amatorskich wystaw audio, hmm gralo to nawet nawet... oczywiscie jak na swoja cene, napewno lepiej niz ten magnat
    Co do wzmacniacza Boschmann`a - 4x125 ? chyba pmpo <lol2> :) A tak na powaznie to max co ma to 4x35 rms, tube na mostu co prawda moze JAKOS napedzi ale przesterowywac sie bedzie napewno

Ogolnie ? NIC Z TYCH RZECZY !!
    Jezeli chcesz zaoszczedzic to radze dobrze nie kupuj ! - chyba ze masz dobre glosniki w polce i na przodzie to dla smiechu mozesz sprawic sobie ten pseudo bass

Pozdro
    Iwan190
    Level 10  
    Panowie dzięki za rady oszczędam kase jescze ze 2 miechy i wtedy zaproponuje cos bo widze ze w g..no nie ma co sie pchać większa kasa lepszy sprze odezwe sie za około 2-3 miechy dzieki za rady trzymajcie sie...........